Rejestracja i logowanie

Łukasz "Lotek" Lodkowski wystąpi w Kutnie

Wydarzenia 19-09-2019 Autor: ksz
9
Łukasz

Kutno na dobre wzięło się za stand-up. Po sukcesie ostatnich występów do miasta róż jeszcze w tym roku przyjadą kolejni komicy - wraz z wisienką (bardzo dużą wisienką) na torcie w postaci Łukasza "Lotka" Lodkowskiego.

W tym roku w mieście róż pojawili się już Rafał Pacześ, Abelard Giza, Kacper Ruciński, Wojtek Pięta, Kuba "Śliwa" Śliwiński, Tomasz "Boras" Borkowski i Janusz Pietruszka. A przed nami kolejne nazwiska - do końca grudnia do Kutna przyjadą Adam Grzanka oraz Krzysztof Jahns (występ w ramach projektu Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego, darmowe wejściówki do odebrania od 3 października), Paulina Potocka oraz Grzegorz Halama (występy w ramach KBO, darmowe wejściówki od 3 grudnia), a także Piotr BałtroczykŁukasz "Lotek" Lodkowski.

Na tego ostatniego już zabrakło biletów. Wciąż jednak jest szansa, że jakieś się pojawią - 56 biletów jest bowiem zawieszonych w procesie rezerwacji a nieopłacone w terminie wrócą do sprzedaży. Zaglądajcie na TĘ STRONĘ.

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Trole juz sie uruchomił

Żyjemy w kraju narastającej kaczystowskiej dyktatury narodowokatolskiej. Stąd wzrost popularności stand-upu, kabaretu i innych form satyry. Niestety jeśli społeczeństwo się nie obudzi nad urną, to za rok trzeba mówić półsłówkami, jak za "starych dobrych czasów", które prokurator Piotrowicz wspomina z rozrzewnieniem. PS. Jaki kraj, taki święci. Kiedyś Piotr i Paweł, teraz Piotrowicz i Pawłowicz.

Najlepszy stand-up to przemówienia jarosława kaczyńskiego. Żaden satyryk nawet po LSD by ich nie wymyślił.

Popieram wszystkich stan****rów, którzy sprzeciwiają się pisowskiej dyktaturze.

stand-uperów

Brawo KDK! Jechać po pisiorach jak po burej suce.

Za puźno informacja, nie ma jusz biletów.

Za błędy ortograficzne został nałożony ban na zakup biletów

Poważnie?? ,, jusz, puźno,, ????????

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także