Rejestracja i logowanie

Na ludową nutę: Bedlno znów stanie się stolicą folkloru

Wydarzenia 21-05-2019 Autor: ez.
0

Kapele ludowe z całej Polski zjadą się 2 czerwca do Bedlna, gdzie odbędzie się Ogólnopolski Przegląd Kapel Ludowych im. Adama Radzymińskiego.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Bedlnie o godz. 10:00 otwarty zostanie Przegląd Kapel. Zaraz po tym na scenie zaprezentują się kapele konkursowe. Na godz. 14:30 natomiast zaplanowano wspólne muzykowanie, a w nim koncert Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej. Następnie ogłoszone zostaną wyniki i odbędzie się wręczenie nagród najlepszym kapelom.

Prócz tego na uczestników imprezy czekać będą atrakcje, m.in. warsztaty rękodzielnicze (wiklina, wycinanki łowickie, kwiaty bibułowe, garncarstwo czy haft łowicki). Nie zabraknie również stoisk z lokalnym jadłem.

Szczegóły na plakacie.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także