Rejestracja i logowanie

Policja na nietypowym wezwaniu. "Po wsi biegają..."

Wydarzenia 18-10-2019 Autor: toza Foto: archiwum, poglądowe
5
Policja na nietypowym wezwaniu.

Jeden miał być ciemny, drugi łaciaty. Koński duet, zdaniem mieszkańców, biegał beztrosko po ich wsi. Ktoś – prawdopodobnie nie chcąc, by tym dostojnym zwierzętom stała się krzywda – wezwał na miejsce policję.

- W środę po godz. 16 po Bożej Woli podobno biegały konie pozbawione opieki. Od sąsiadki tak słyszałem. Policję ktoś wezwał, ale co dalej się z nimi stało to nie wiem. Sąsiadka mówiła, że jeden ciemny był, drugi łaciaty – słyszymy od jednego z mieszkańców Bożej Woli.

Policja potwierdza – ktoś zadzwonił i o koniach powiadomił. Mundurowi sprawdzili, pojechali, pojeździli po wsi, rozglądali się, pytali. I nic. Żadnego konia.

- Faktycznie, odebraliśmy zgłoszenie, że po wsi Boża Wola mają biegać konie, aczkolwiek funkcjonariusze którzy udali się na miejsce nie potwierdzili tego. Jeden z mieszkańców poinformował policjantów, że widział dwa konie, ale nie biegały one samowolnie, lecz były prowadzone przez jednego gospodarza – mówi nam sierż. szt. Daria Fraszczyk z KPP Kutno.

Nie potwierdzono więc, żeby ciemny koń ze swoim łaciatym towarzyszem niepokoili mieszkańców Bożej Woli.

fot. archiwum, poglądowe

komentarze (5)
Dodaj komentarz

A czy za takie żarty nie należy się mandat?

A może to były koniki ......polne?

To były te z platformy

jeden był bez głowy, a drugi miał złote podkowy

To bardzo ważna informacja emoji oby więcej takich.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także