Rejestracja i logowanie

Policja na nietypowym wezwaniu. "Po wsi biegają..."

Wydarzenia 18-10-2019 Autor: toza Foto: archiwum, poglądowe
5
Policja na nietypowym wezwaniu.

Jeden miał być ciemny, drugi łaciaty. Koński duet, zdaniem mieszkańców, biegał beztrosko po ich wsi. Ktoś – prawdopodobnie nie chcąc, by tym dostojnym zwierzętom stała się krzywda – wezwał na miejsce policję.

- W środę po godz. 16 po Bożej Woli podobno biegały konie pozbawione opieki. Od sąsiadki tak słyszałem. Policję ktoś wezwał, ale co dalej się z nimi stało to nie wiem. Sąsiadka mówiła, że jeden ciemny był, drugi łaciaty – słyszymy od jednego z mieszkańców Bożej Woli.

Policja potwierdza – ktoś zadzwonił i o koniach powiadomił. Mundurowi sprawdzili, pojechali, pojeździli po wsi, rozglądali się, pytali. I nic. Żadnego konia.

- Faktycznie, odebraliśmy zgłoszenie, że po wsi Boża Wola mają biegać konie, aczkolwiek funkcjonariusze którzy udali się na miejsce nie potwierdzili tego. Jeden z mieszkańców poinformował policjantów, że widział dwa konie, ale nie biegały one samowolnie, lecz były prowadzone przez jednego gospodarza – mówi nam sierż. szt. Daria Fraszczyk z KPP Kutno.

Nie potwierdzono więc, żeby ciemny koń ze swoim łaciatym towarzyszem niepokoili mieszkańców Bożej Woli.

fot. archiwum, poglądowe

komentarze (5)
Dodaj komentarz

A czy za takie żarty nie należy się mandat?

A może to były koniki ......polne?

To były te z platformy

jeden był bez głowy, a drugi miał złote podkowy

To bardzo ważna informacja emoji oby więcej takich.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także