Rejestracja i logowanie

Szykują wielką akcję na autostradzie pod Kutnem. Zjadą się wszystkie służby!

Wydarzenia 13-08-2019 Autor: toza Foto: archiwum, poglądowe
Szykują wielką akcję na autostradzie pod Kutnem. Zjadą się wszystkie służby!
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (6)
Dodaj komentarz

nie mam prawajazdy i jezdze samochodem i nikt mnie nie lapie mercedes s klasa takich nie zatrzymujom

Szkoda że MOP nie nazywa się MOP Kutno !!! mieli byśmy promocję miasta a tak jakiś tam Krzyżanów z wiatrakami no może jak by było 50 wiatraków to by była jakaś atrakcja .

JAK MY COŚ odpi.....to nie ma co...to wygląda tak, złodzieju..... , dziś między 20 a 24 zostawiam otwarte drzwi, a sam będę czekał na ciebie z kamerą ,alkoholomierzem,bloczkiem , kajdanami, pałą i tv, u sąsiada ...no chore toto jest , rozumiem akcja znicz, gdzie trzeba pomóc to ogarnąć , ale tych bandytów ostrzegać ?????? no chyba ,że po to , aby mniej było roboty , póki co dziś ani jednego nie widziałem nigdzie żadnego przebierańca

A może więcej policyjnych patroli i akcji nie tylko na "autostradzie" ale i na innych drogach. Coraz więcej piratów drogowych, kierujących prowadzących rozmowy przez tel. kom. itp. świrów zagrażających innym na drogach.

Niedziela , godziny powrotów z nad morza , chyba się zakorkuje autostrada.

Sam pomysl akcji super..tylko jak kierowcy zobaczą na mopie tyle służb to pojada dalej..co by się nie narażać..emoji..bo przejezdni nie będą wiedzieć o takiej akcji..

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...