Rejestracja i logowanie

Utrudnienia w centrum. O które ulice chodzi?

Wydarzenia 19-11-2019 Autor: toza
3
Utrudnienia w centrum. O które ulice chodzi?

Urząd Miasta informuje o utrudnieniach w ścisłym centrum Kutna. Chodzi o ul. Zduńską i pl. Wolności.

Do końca tygodnia potrwają utrudnienia po zachodniej stronie Placu Wolności. Kierowcy muszą liczyć się w także z utrudnieniami na ul. Zduńskiej.

- Ze względu na roboty drogowe od dnia 20 listopada (środa)  zamknięta będzie dla ruchu ul. Zduńska – informuje UM Kutno.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

To błotko w okolicach Zamenhofa pozostale po zdjeciu asfaltu mozna przykryc ba zimę hakimiś plytami (jak na tymczasowym parkingu)?.W okolicznych blokach nie dajeny już rady z wnoszonym do domów błotem i piachem.Z Zamenhofa stojaca blotna woda nie jest odprowadzana do studzienek.

Obawiam się,że mało kto w Kutnie wie,gdzie jest ulica Zachodnia.

A ta zachodnia ulica to nie ma nazwy?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także