Rejestracja i logowanie

[WIDEO] Mistrz Polski i Europy daje uczniom tysiące złotych! Zobacz relację znanego Radia

Wydarzenia 05-12-2019 Autor: toza
1

W ub. tygodniu W TYM MIEJSCU informowaliśmy o wyjątkowym wydarzeniu, które odbyło się w murach I Liceum Ogólnokształcącego. Akcję zorganizowało Radio Zet, które niedawno opublikowało filmik z „Dąbrowszczakiem” w roli głównej.

 

Przypomnijmy, że wizyta Radia Zet to efekt wygranej w specjalnym konkursie "Bezpieczni za kółkiem", w którym udział brał "Dąbrowszczak".

Uczniowie I LO mieli także możliwość spotkać się z wyjątkowym gościem, Kajetanem Kajetanowiczem, a więc kierowcą rajdowym, wielokrotnym mistrzem Polski i Europy. Rajdowiec apelowało do młodzieży o rozważną jazdę i ostrzegał przed zagrożeniami czyhającymi na drodze.

Radiowcy przyjechali do naszego miasta nie tylko z mikrofonami, ale także z kamerą, której oko rejestrowało wszystko, co działo się w I LO. Relacja Radia Zet z wizyty w kutnowskiej szkole znajduje się TUTAJ.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Cześć panowie, z tej strony Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć - ****s://wyspakobiet.eu/monia25

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także