Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Koniec wycinki, czas na choinki. Sterta iglaków "atrakcją" osiedla

Wydarzenia 15-01-2020 Autor: bnp
9

Zaczęło się od jednego chojaka, teraz liczyć można je w dziesiątkach. Z dnia na dzień powiększa się sterta choinek między ul. Łokietka a Jagiełły. Skąd wzięła się tam tak okazała kolekcja?

Na miejscu udało się nam porozmawiać z mieszkanką osiedla. Jak słyszymy, najpierw pracownicy spółdzielni podcinali drzewa rosnące wzdłuż chodnika, następnie mieszkańcy osiedla, zachęceni gałęziami zalegającymi na trawniku, zaczęli stopniowo porzucać tam swoje świąteczne drzewka.

- Dwa tygodnie temu zauważyłam tu pierwszą choinkę, z każdym dniem jest ich coraz więcej - opowiada lokatorka jednego z tutajszych bloków.

Sterta chojaków jest już naprawdę okazała. Kiedy drzewka zostaną uprzątnięte z tego terenu? Czekamy na odpowiedź Urzędu Miasta.

 

komentarze (9)
Dodaj komentarz

Na osiedlu Tarnowskiego pracownicy Pioniera na bieżąco ścięte gałęzie drzew i krzaków "Szatkują" na małe kawałki i wywożą. Czyżby inny zarządzający tym terenem, a może mieszkańcy tego osiedla bardziej kumaci.

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : ****s://wyspakobiet.eu/monia25

Nasrać by wypadało i przyklepać...

Cieszcie się bo macie darmowy materiał do palenia, za który ktoś zapłacił

Ale to chyba spółdzielnia cięła a nie miasto ?

Lepsze choinki na trawniku, niż psie kupy

urzad ma prawo uprzatnac tylko te galezie ktore zostaly wyciete . a te drzewka chojoki co ktos przyniosl to juz miasto nie musi uprzatac. a mam pytanie czy tych chojokow nie mozna bylo oddac do tej duzej kotlowni w kutnie. w warszawie byla kiedys taka akcja ze mozna oddac do kotlowni chojoki

Taa, za wywóz śmieci płacić krocie i jeszcze marnować paliwo na zawiezienie choinki do kotłowni...

TAAA, LEPIEJ ROBIC SYF

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także