reklama

[ZDJĘCIA] Koniec wycinki, czas na choinki. Sterta iglaków "atrakcją" osiedla

Opublikowano:
Autor:

[ZDJĘCIA] Koniec wycinki, czas na choinki. Sterta iglaków "atrakcją" osiedla - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WydarzeniaZaczęło się od jednego chojaka, teraz liczyć można je w dziesiątkach. Z dnia na dzień powiększa się sterta choinek między ul. Łokietka a Jagiełły. Skąd wzięła się tam tak okazała kolekcja?

Na miejscu udało się nam porozmawiać z mieszkanką osiedla. Jak słyszymy, najpierw pracownicy spółdzielni podcinali drzewa rosnące wzdłuż chodnika, następnie mieszkańcy osiedla, zachęceni gałęziami zalegającymi na trawniku, zaczęli stopniowo porzucać tam swoje świąteczne drzewka.

- Dwa tygodnie temu zauważyłam tu pierwszą choinkę, z każdym dniem jest ich coraz więcej - opowiada lokatorka jednego z tutajszych bloków.

Sterta chojaków jest już naprawdę okazała. Kiedy drzewka zostaną uprzątnięte z tego terenu? Czekamy na odpowiedź Urzędu Miasta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

logo