Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] PiS spotyka się z mieszkańcami Kutna. Rozmawiali o „#Nowej Piątce”

Wydarzenia 23-04-2019 Autor: toza Foto: toza, Starostwo Powiatowe w Kutnie
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (74)
Dodaj komentarz

POSIWSKIE ****Y ! JEBAĆ WAS !!!

Czy ci panowie propagują rząd, którego premier za granicą szkaluje Polskę?

Tak ! A Tadzio Woźniak dodatkowo pluje na demokrację , łamie konstytucję i jeździ na te pe..dal...skie imprezy u Rydzyka. Żeby to jeszcze były imprezy jak u Sylwio B. takie w stylu " Bunga Bunga " 

Przepraszam ten człowiek z prawej strony , to kto to jest ? Na pierwszym zdjęciu , drugi od Wożniaka

Słabo znasz widocznie

Tomasz Wakczewski po zawodówce ZDZ murarz z wykształcenia. Po prostu człowiek bez ideowy jak nasz Tadzio Czopek po prostu wazeliniarz.

Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...

Ale tłumy, ho,ho,ho!

Pic na wodę fotomontaż!

Czyli Woźniak i Walczewski wejdą do sejmu

Nieszczęścia chodzą parami.

Ale tłum zainteresowanych. emojiemojiemoji Pracujący nie przyjdą bo ich nerw bierze na rozdawnictwo z ich podatków, a beneficjenci rozdawnictwa nie przyszli bo .... ? Niewdzięczny ten naród.

Rozumiem, że pan starosta, pan członek i pan zastępca od komunikacji mieli urlop bezpłatny w tym czasie. Samorząd to nie partyjny wiec ku czci PiS i prezesa.

Zaspokojenie ciekawość ale pan B. Cz.miał urlop a reprezentował miejski PiS.

A dlaczego bezpłatny? Jak ma się urlop wypoczynkowy to należy go wybrać do 30 września. Logiczne

oczywiście ????

Jeśli to było partyjne wydarzenie związane z kampanią wyborczą to starosta i reszta tego powiatowego aktywu byli tam jako prywatne osoby. Powinni mieć w tym czasie urlop! Może na następnej sesji opozycja o to zapyta? W jakim charakterze byli tam Kowalik, Walczewski i Czechowski i czy to było wyjście służbowe?

Radny miejski to miał urlop. Ale dziękuję za reklamę

A skąd wiesz że nie mieli najpierw sprawdź..

Hej, na pewno jest jeszcze coś, co nie należy do was, a co możecie rozdać na lewo i prawo. Dalej, lemingi już czekają przy urnach wyborczych.

A co dała poprzednia władza? Nawet zasiłek pogrzebowy zmniejszyła do 4 tys...

Elżbieta, dawać nie swoje to każdy głupi potrafi.

Elżbieta , dają tym co nie powinni , wiedzą co robią , mają w tym cel , niech to się wreszcie skończy emoji

Przejeżdżałem . Mieszkańcy z łapanki. Zero zainteresowania.

To ,że zwolennicy PISu nie pokazują się publicznie to nie znaczy , że ich nie ma,a dzieje się tak dlatego,że zwyczajnie was się boją.Tych wykształconych,tolerancyjnych,kulturalnych i swiatłych ,dobrych ,mających demokrację na ustach,ludzi.

"Po prostu" PiS jest u władzy 4 rok. Ma sądy prokuratura i pełnię władzy. I ciągle się boicie. Czego. A może TVP wprowadź wśród Was taką atmosferę zastraszenia. Pamiętajcie się ludzie.

I co z tego,że są u władzy, jak wszędzie siedzą komuchy, stawiają opór,wszystko kontestuja i wszczynaja awantury. Oj ciężko ma ten rzad, ale jakoś dają rade.

Szkoda ze jak ludzie potrzebują pomocy to tak chętnie nie wychodzą na rynek. Tylko jak wybory są to nawet zatańczą...

Wstyd mi za Was

ciekawe czy powiedzieli, że jak zwykle ustawę pisali "na kolanie" i dodatkowa emerytura należy się również obywatelom innych, krajów, którzy nabyli do niej prawo w RP nawet jeśli teraz tu nie mieszkają. Niech powiedzą ile jest takich osób i ile wydadzą na zagraniczne przelewy na ich konta? Jak widać dla tego rządu bardziej liczy się ukraiński emeryt (z całym szacunkiem) niż polski nauczyciel.

ja oczien rady, ze i mnie dajecie 13 emeryture brawo Jarosław

Jeszcze trochę i odczujemy kryzys rozdawnictwa

Ta od 5 lat to słyszę hahahaha

Mistrzowie w rozdawaniu nie swoich pieniędzy.

Używasz określeń wprost z TVN.Płacę podatki przeszło 46 lat.Kolejne rządy je wydawały.Raz mądrzej,raz nie.Zarzucacie PISowi wydawanie nie swoich pieniędzy.Dobrze,że zwkli ludzia maja z tego korzysc.Lepiej wg.Ciebie było,gdy POprzednicy bez skrupułów je rozkradali? ?

mam-oba, podaj przykłady rozkradania pieniędzy przez tych poprzedników, a zaraz potem podaj którego z tych poprzedników PiS wsadził za kratki za te kradzieże.

Ja podam ambergold 25 lat za pirmaide finansowa 851 baniek

To była taka nomenklatura,i kupa kolesiów , że do dziś sami nie wiedzą kto ile ukradł, my obywatele,własciciele tego kraju nic nie wiedzieliśmy,prywatyzacja najlepszym tego przykładem,a z nas się śmiali i nazywaki chołotą.

251 mld zł dziura VATowska, likwidacja posterunkow policji, ponad 1146 szkół etc etc

Warzywny, wskaż mi, proszę, jakiekolwiek źródło nie powiązane z PiS (i nie powołujące się na PiS jako źródło), które podaje taką wysokość dziury vatowskiej.

A media opozycyjne kiedykolwiek podały prawdę, potrafią tylko pluć na Polskę.

Czy pan starosta i pan Walczewski promowali swój rząd w godzinach pracy? Czy skorzystali z urlopu? Proszę o sprawdzenie, czy nie doszło tu do marnotrawienia publicznych pieniędzy na prywatę.

Fakty są takie że to w Kutnie wizytowala administracja rządowa jako przedstawiciel władzy terenowej wojewódzkiej w powiecie i jak najbardziej takie spotkania są zgodne z prawem i odbywają się według harmonogramu w miastach powiatowych i gminach w ramach promocji polityki społecznej w Rp

Mają nienormowany czas pracy zarząd powiatu

czy tzn, że mogą w ogóle nie przychodzić do pracy tylko promować pisowskie fanaberie?

A bronkobusik kiedyś był.. Hahahah

Peło ostatnio za 500 też jest a nawet PSL mówi tak szkoda że 2008 - 15 nie było programu socjalnego nagle hura mamy to

Walery, w tej chwili tylko samobójca polityczny jest przeciwko 500+. Nie zmienia to faktu, że ten program w takiej postaci jak obecnie jest szkodliwy dla Polski.

Ilu było na tym spotkaniu mieszakńców? Bo cos widze samych działaczy. Może sami ze soba się spotkali?

Brawo Daniel, wreszcie cos się dzieje.

Ale co się dzieje? Za co to brawo?

13-sta emerytura dla oficerów UB i SB.a ile dla ludzi przykutych do łóżek?,dla ludzi karmionych dojelitowo?,dla ludzi dla których jedyny kontakt ze światem to okno?przecierz oni walczyli rok temu.w końcu bliżej wam do UBeków i SBeków którzy na marszach KOD-u mówią że za 2tys to oni nie są w stanie przeżyć.

Hahaha to PiS zmiejszyl im emerytury wlasnie

A ja i tak zagłosuje za PiS... Za peło było hohoho.

wpadnij do psychiatry przy okazji wizyty w przychodni

aja z zonka czekamy 880 netto *2 emerytury

Mam 2 dzieci od lipca 1000 zł to jest zastrzyk gotówki sporawy.... Do tej pory rodzinne 70 zł na waciki.

weź się lepiej do jakiej roboty, a nie tylko na socjal liczysz!!!

13 emerytura powinna być dawno!!! Dobre i to a benefity dla dzieci jak najbardziej żadna nowość w krajach zachodnich nawet takiej Słowacji maja i Czechach... Bardzo dobra robota

Bez kozery powiem, że 14 i 15 też. A co? Jak się bawić to się bawić... Tylko kto za to wszystko zapłaci? Prezes raczej nie daje ze swoich tylko z budżetu.

Patrząc na program to jedyny rząd, który od 1989 r. wprowadził socjal na wzór państw zachodnich. Plus że uszczelnili VAT!!!

Szkoda, że innych rozwiązań na wzór zachodni nie chce wprowadzić, w wielu sferach wprowadzając rozwiązania na wzór wschodni. Fakt - jedyny taki rząd po 1989r. Nie ma się w sumie co dziwić, z taką ilością PZPR-owskich aparatczyków, prokuratorem stanu wojennego czy nad Nad-prezesem (który w Magdalence wódeczkę z Kiszczakiem popijał, ale się nie cieszył), zbudują nam piękny kraj...

Wśród tych innych spraw nie wprowadzonych na wzór zachodni to pewnie masz na myśli malżenstwa homoseksualne i adopcję dzieci przez pary jednopłciowe,aborcje na życzenie i eutanazję,zapraszanie muzulmańskich najezdzców i zdejmowanie krzyżyków z szyi ?a na koniec może zamykanie się w domach we własnym kraju? to będzie nowoczesny zachodni styl.

Tak sie składa, że nie o tych rozwiązaniach myślałem. Miałem na myśli chociażby zachowanie trójpodziału władzy, czy niezależność wymiaru sprawiedliwości, stosowanie się do wyroków trybunałów i przestrzeganie umów i traktatów międzynarodowych. Te nie przyszły Ci do głowy, bo dałeś sobie wsączyć strach przed "zgniłym zachodem". Nawet nie zauważasz, że bliżej Ci do Białorusi, najważniejsze że będziesz mogł żyć tak jak Ci pleban nakaże.

nie kłam! to nie ładnie! podaj fakty jak to z tym VAT-em jest

Ano tak, że przez cale lata łupili Polskę na potęgę,a ty się z tego cieszysz.

Eryk, socjal jest dla tych, którzy go potrzebują, bo sobie nie radzą. Rozumiesz, czy to za trudne dla ciebie?

W Niemczech na każde dziecko bez wyjątku jest kindergeld 193 euro na 1 dziecko... I dostaje ten co pracuje i nie pracuje.

nie lubię głąbów : U nas socjal jest dla tych którzy nie powinni go dostawać , bo mają kasę , nieroby dostają , a ci którym przekroczy próg , samotne matki pracujące , nie dostaną , bo maja dużo , sprawiedliwość nie !!!

Tłumy:-) po 13 emeryturę przyszli:-)

Może i tak ,im się we własnej ojczyżnie też coś należy.

Bardzo dobry program. Popieram

Również popieram,nareszcie coś dla ludzi.

Czekam na emeryturę 13

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...