Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Pożar pod Oporowem! W akcji kilka zastępów

Wydarzenia 18-10-2019 Autor: toza
0

Kutnowscy strażacy zostali dziś zadysponowani do pożaru w miejsc. Jastrzębia (gm. Oporów).

Zgłoszenie o pożarze dyżurny KP PSP Kutno odebrał ok. godz. 17.15. Żywioł pojawił się w jednej z firm, a dokładnie - jak wynika z informacji podawanych przez Komendę Wojewódzką Straży Pożarnej w Łodzi - w obiektach gospodarczych.

Na miejscu pojawiło się kilka zastępów z OSP i PSP, w tym wóz z drabiną. Póki co nie wiadomo jak duże straty wyrządził żywioł, czy ktoś został poszkodowany, ani z jakiego powodu doszło do pożaru.

Wkrótce więcej info.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także