Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA/WIDEO] Andrzej Duda w Strzelcach. Zagrzewał do boju swoich wyborców

Wydarzenia 28-06-2020 Autor: toza
113

Późnym wieczorem powiat kutnowski odwiedził urzędujący prezydent RP, Andrzej Duda. Do Strzelec przyjechał prosto ze swojego wieczoru wyborczego w Łowiczu.

Spotkanie z głową państwa odbyło się ok. godz. 22.30. Oprócz mieszkańców powiatu pojawili się na nim działacze Prawa i Sprawiedliwości z Kutna i regionu. Nie brakowało skandowania haseł, biało-czerwonych flag i transparentów.

Według sondażowych badań Andrzej Duda w dzisiejszych wyborach zdobył 41,8 proc. głosów. Urzędujący prezydent zmierzy się w drugiej turze z kandydatem Koalicji Obywatelskiej, Rafałem Trzaskowskim, który według exit poll zdobył poparcie na poziomie 30,4 proc.

Dziś w Strzelcach Andrzej Duda mobilizował swój elektorat przed II turą, która odbędzie się za dwa tygodnie.

- Dziękuję tym, którzy poszli do wyborów, jestem za to ogromnie wdzięczny niezależnie od tego, kto którego kandydata poparł. Dziękuję za to, że my, Polacy, bierzemy sprawy w swoje ręce. To bardzo ważne. Cieszę się ogromnie, że w czasach kiedy sprawuję urząd prezydenta te frekwencje w naszym kraju w wyborach zaczynają być rzeczywiście wysokie. Zaczynają być takie, jak na zachodzie – mówił w Strzelcach Andrzej Duda.

Przy tej okazji dziękował za głosy oddane na niego. Dziękował także przybyłym na dzisiejsze spotkanie w Strzelcach, którzy mimo późnej pory i poniedziałkowych obowiązków pojawili się na wiecu.

- Rozumiem, że jesteście tu dlatego, że widzicie, jaka jest sytuacja. Widzicie, że zaczyna się ostateczny etap wyścigu o to, jaka w przyszłości będzie Polska. Dziś ten wybór jest prosty. Czy to będzie Polska taka, jak oglądaliśmy ją przez osiem lat rządów Platformy Obywatelskiej, kiedy Rafał Trzaskowski był europosłem Platformy, potem ministrem w rządzie Donalda Tuska, potem Ewy Kopacz. Przecież ten człowiek mówił o tym, że podwyższenie Polakom wieku emerytalnego to był wysiłek modernizacyjny. Jak można było w ogóle coś takiego powiedzieć, przecież to trzeba być oderwanym od rzeczywistości – mówił A. Duda.

Wyliczał, że rządy PO zabierały Polakom OFE, podwyższały podatki, likwidowały polskie stocznie i likwidowały polski majątek. 

- Przez ostatnie 5 lat polskie sprawy były prowadzone zupełnie inaczej. Zbudowaliśmy pewien fundament bezpieczeństwa życia codziennego poprzez programy społeczne, tak jak program 500 plus dla rodzin wychowujących dzieci, jak 300 plus, czyli wyprawka szkolna, jak trzynasta emerytura, mam nadzieję, że niedługo też i czternasta. Ale przede wszystkim to był czas polityki ukierunkowanej na rodzinę, na zwykłą rodzinę i na tę Polskę codzienną, w której żyją ciężko pracujący ludzie, którzy dojeżdżają do pracy, mają mnóstwo różnego rodzaju problemów, którzy borykają się z niskimi wynagrodzeniami – wyliczał Duda.

Stwierdził, że Prawo i Sprawiedliwość podeszło poważnie do problemów naszego kraju, dlatego Polacy zaufali partii Jarosława Kaczyńskiego i Andrzejowi Dudzie.

- Zamierzam pilnować, by zostało utrzymane to, co zostało zrobione, żeby nikt tego nie zebrał, żeby nikt nie przyszedł i nie powiedział „zaczniemy 500 plus wypłacać tylko niektórym, a w ogóle to po co na każde dziecko w rodzinie? Może wystarczy, że będzie wypłacane do trzeciego dziecka? Państwo potrzebuje pieniędzy”. Przecież wiadomo, że takimi argumentami posługiwano się podwyższając wiek emerytalny – podkreślał prezydent.

Dodał, że chce kontynuować politykę godności i budowania Polski. Mówił, że nadszedł czas, w którym z inne państwa muszą zacząć liczyć się z naszym krajem.

- Dosyć mówienia, że Polska jest brzydką panną bez posagu. Jesteśmy 38-milionowym narodem żyjącym w sercu Europy w dużym kraju. Jestem przekonany, że jesteśmy w stanie zbudować kraj mlekiem i miodem płynący – mówił A. Duda.

Wyliczał, że Polska powinna być krajem bezpiecznym a jej obywatele nie powinni obawiać się zagrożeń terrorystycznych, że Polska powinna być krajem opartym na swoich tradycyjnych wartościach które – jak podkreślił – są wypróbowane i niejednokrotnie pozwoliły naszemu narodowi przetrwać trudne czasy.

- Jak widzicie konkurencja nie waha się przeczyć temu, co robiła. Byle tylko pozyskać głosy, wprowadzić ludzi w błąd, omamić tak jak w 2011 roku. Prosto w kamerę mówili, że nie będzie podwyższenia wieku emerytalnego, po czym zaraz po wyborach go podwyższyli. To pokazuje z kim mamy do czynienia. Mamy do czynienia z takimi, którzy dla zdobycia władzy nie cofną się przed niczym. Chcę, żebyście szli i przypominali o tym przyjaciołom, znajomym, sąsiadom. To dopiero pierwsza tura, trzeba się jeszcze bardziej zmobilizować – zwracał się do przybyłych na dzisiejsze spotkanie Andrzej Duda.

komentarze (113)
Dodaj komentarz

WhatsApp +2348137089925 ATTENTION TO THOSE WHO WANT TO CHANGE THEIR LIVES. Are you a politician, business man/woman,Musician,ARTIST, ETC. if you are serious on changing your status in the society. Join the great illuminati and get wealth power and protection. The benefit of joining illuminati is considered as something which is favorable, profitable and helpful to an individual. It has numerous advantages such as enhancing a person’s life, improving his/her health and well-being. In a nutshell, members enjoy both physical and intangible benefits. Illuminati and the new world order is hot topic of discussion, CONTACT US TODAY FOR MEMBERSHIP, you can join the illuminati on official email: weblandinitiation@gmail.com Official Whats-app +2348137089925

Wyjeżdżasz na wakacje idą wybory druga tura Nie zapomnij wziąć zaświadczenia abyś mógł głosować przecież nie chcesz żeby znowu wygrał Ten wstrętny..... ..

Plan jest taki Duda przegrywa PiS nie uchwała budżetu nowy PREZYDENT rozwala parlament i ogłasza WYBORY w których wygrywa KO a ślad po PiS znika potem TRYBUNAŁ dla wszystkich którzy łamali Konstytucję Dostajemy środki z unii na rozwój Polski i ruszają z kopyta wszystkie inwestycje które zatrzymały działania PiS następnie rozliczeni zostają wszyscy którzy dostali stołki z nadania PiS 500+ i emerytury o utratę których tak boi się elektorat zostają WYSTARCZY ZAGŁOSOWAĆ

I znowu w trójce listę przebojów prowadzi Marek Niedźwiecki A WOJNA POLSKO POLSKA KOŃCZY SIĘ prezes PiS wyjeżdża na najdłuższe wakacje swojego życia

I LUDZIE ZNOWU DO SIEBIE SIĘ UŚMIECHAJĄ a że wigilia niedługo wszyscy wspólnie śpiewają kolędy a w styczniu po rekordowym światełko do nieba OWSIAK KRZYCZY SIEMA widzimy się w wakacje

SIEDEM DNI ZOSTAŁO DO STARTU RADIA NOWY ŚWIAT

Dzisiaj ludzie KONFEDERACJI policzyli ilość podwyżek róZnych podatków: - przez 8 kat koalicji PO i PSL -21 razy - przez 5 lat PIS - 32 razy. BRAWO PIS!!!!

TO SIĘ UDA WYGRA DUDA

TO SIĘ UDA TRYBUNAŁ DOSTANIE DUDA

TO SIĘ UDA WRÓCI RADOŚĆ GDY ODEJDZIE DUDA

co ten Trzaskowski reprezentuje nawet nie potrafi dobrze sie wyslowic tylko potrafi wycierac JEZOR o Dude a Dudzie do piet niedorasta

Rzeczywiście!!!. Inteligencją i elokwencją Doktor nauk prawnych nie grzeszy, wypowiedziami na spotkaniach wyborczych daje popis "eleganckiego" wysławiania się. Bardzo populistyczne wystąpienia mają dać wygraną w Wyborach. Naprawdę na to liczy AD?????

STRZELCE PRZEPRASZAJĄ ZA DUDE

TO SIĘ UDA WYGRA DUDA

figę z makiem

Zrobiłeś dobry gest.Ja też się wstydzę TYCH sąsiadów Sprzedawczyków.

Zesraj się, a nie daj się.

Ludzie czytam te wasze komentarze i nie mogę uwierzyć ile w was nienawiści i jadu jednego do drugiego. Co w tym złego że Prezydent przyjechał do Strzelec?To bardzo dobrze że spotkał się z ludźmi. Oczywiście są tacy którzy muszą to negatywnie skomentować. Co by nie zrobił to i tak było nie dobrze. Jak ma być dobrze w tym świecie, jeśli jest tyle chamstwa, hejtu i nienawiści wobec drugiego człowieka. Nienawiść wobec drugiego człowieka zaczyna sięgać zenitu.

a kto podzielil polske

Polaków podzielił wnuczek dziadka z wermachtu czyli tusek ze swoją bandą w 2007 r. Stosują to jego zwolennicy i nastepcy

Platformerska targowica pracuje nad tym od wyborów w 2015r.Cały czs tylko ryją, donoszą, awanturuja się i sieją nienawiść.

Podatki coraz większe,inflacja rośnie, okradanie pracujących na każdym kroku a tu taki naród zadowolony.To sie nazywa Ogłupienie Ciemnogrodu. Jak za Gomółki, czy Gierka , Powtórka z historii niestety.

masz racje musza dostac po **** zeby sie przebudzili

Najlepiej było za czasów Balcerowicza jak sprzedał prawie wszystko w Polsce zagranicznym inwestorem nie badając jakie mają zamiary. Większość zakupionych przez nich instytucji były kasowane. Głosujcie na Trzaskowskiego to następnym razem PAN JAN Z KUTNA jak bedzie chciał polecieć do Grecji na wakacje to najpierw będzie musiał dojechać do lotniska w Berlinie.

To znaczy wszystkie polskie lotniska już zamykają?

to pis cie nakarmil propaganda ,na ukrainie nie bylo balcerowicza i co maja ,jak pis odejdzie to do Grecji polecisz z ugoru

jezu jaki ibecyl

Chciałeś zabłysnąć " imbecylu", ale ci nie wyszło, kup sobie slownik, analfabeto.

Jak będzie chciał to wyleci z lotniska. Mamy Modlin , Warszawa , Łódź. A jak będzie chciał zobaczyć jak PiS wywala pieniądze w błoto to pojedzie do Ostrołęki gdzie zobaczy 2 wieże Jarka i wywalone na to MILIARD złotych na budowę elektrowni węglowej. Następne to będzie pod Łodzia gdzie chcą budować lotnisko za 35 miliardów!! Teraz żeby komuś dać najpierw trzeba zabrać innym!!!

Ta, najlepiej dać mafiom watowskim.

Ja sie do Grecji nie wybieram.W Polsce jest wiele miejsc do zwiedzania . Zagrywki psychologiczne ,jakie stosuje pis ,trzeba przyznać ,są doskonałe ,nawet perfekcyine ale tylko dlatego że tacy jak Pan Józek są raczej niedouczeni ekonomicznie i nastawieni aby im dać bo cytuje Szydłową ,,im sie przecież należy" . Propaganda pis chyba już przerosła tą za komuny .

Czaskowski nie jest żadną alternatywą

porażka dla kraju

Kowalik ma pysk jak chomik co w worki napchał żarcia

A jaki twòj pysk.? Może zaćpanego i nic nie kumasz.

Polska to ruina emoji

Pandemia? Maseczki? Bezpieczny odstęp? Przejrzałem zdjęcia i widziałem dwie osoby w maseczkach: policjantkę i ochroniarza/borowika.

W Kutnie ludzie nie dali się omamić teflonowemu platformerskiemu pajacowi. TAK TRZYMAĆ !!!!!!!!!!!!!!!

Dostałeś pewnie ochłapy z Pańskiego stołu wiec jesteś Wiernym Psem swych panów. Ten faktycznie ci wyborczych ochłapów nie obiecuje. Byc Nażartym to nie znaczy że dać sie kupić .Ale takich w Kutnie mamy w bród.

Te wykształcona a nie lepiej byłoby jakby wszystkim obniżyć podatki niech wszyscy ludzie korzystają a nie tylko nieliczni z tego dobrobytu co zrobili dla osób pracujących??

Poziom przemówienia powyborczego Trzaskowskiego i Dudy to 10 do 1, oczywiście na korzyść tego pierwszego, tak wyborcy pisu ale czy jesteście w stanie to obiektywnie ocenić, wątpię???

Różnica rzeczywiście była, bo Prezydent Duda w kulturalny sposób wszystkim podziękował, rywalom też, a tamten prosty narcys od razu jad wypuścił.

Masz racje .Popieram .Takimi WYKSZTAŁCONYMI sie najlepiej manipuluje. Takimi manipuluje PIS razem z Kościołem z rydzykiem na czele. Takim sie mądrze daje aby cieszyli sie z jałmużny nie widząc że zabrano im dużo więcej. Tak hitler ,łukaszenka,kimirsen ..... no i nasz jaruś ogłupili swoje narody.

Przeczytaj siebie wredny baranie to będziesz wiedział dlaczego Duda wygrał.

Widze że twa Kultura osobista znakomicie pasuje do twych poglądów.Jarosław takich ceni najbardziej.

Nie ośmieszaj się

Nie wiem skąd masz te dane? Podejrzewam, że uslydzałeś w TeleVizji Nieprawda. Wyłącz telewizor i włącz myślenie, a na pewno wyjdzie Ci to na dobre. Kiedy lepiej Ci się żyło? Za czasów PO czy obecnie?

Pisowcom potrzebni są Wierni wyznawcy a nie myśliciele.takimi nawet nie trzeba manipulować.Oni idą za wodzem w ciemno.

Co za hipokryzja pisu!!! Organizują wiece w strzelcach, w Łowiczu to nawet nie mieści się w głowie jaki rozmiar osiągnęło spotkanie fanatyków pisu na błoniach i co? - nikt nie miał maseczek, tłoczyli sie, ściskali, pluli i oddychali i nawet słowa nie wspomniano o urojonym wirusie. A w życiu codziennym sanepid lata po sklepach i wypisuje ludziom po 500 zł za brak kaganca!!! Ludzie nie pozwólmy sobą sterować, mamy rozum czy jesteśmy małpami światowego cyrku?

Niestety Małp,Klakierów ,Sprzedawczyków, Judaszy kiełbasianych ,i.t.d. u nas nie brakuje.

Każda władza ma swoich KLAKIERÓW ,SWOJE PSY I WYBORCÓW KTÓRYCH DOI na każdym kroku. Tacy sami byli za tow.Gierka, tacy sami są za sekretarza Dudy. Wszystko na to wskazuje. Otumanianie ,,kupowanie najsłabszych ekonomicznie.Ona dobrze wie komu dawać i jak dawać a że aby dać to milionom trzeba zabrać to nieważne .Tylko podli ludzie Kupują kiełbasą wyborcza, smutne to że tylu da sie kupić za ,,marne srebrniki". A z drugiej strony ,jak maluczcy łykną ochłapy ,to my zgarniemy miliony. Tak sie dzieje niestety......jak za Starej poczciwej Komuny. Niech żyje Duda.Duda nam Da. Za nasze glosy zawsze jakiś ochłap Da.

a co on moze ,jak mu Jarek pozwoli to sie ogoli

Takie podłe szuje jak ty napędzają wyborców Dudzie. Pluj tak dalej chamie.

A ty stary kutnowiak to na pewno komuszek? Brawo ty.

Widzisz, urodziłem sie w 55 roku i w.g ciebie jestem komuchem...tak jak twoi rodzice, dziadkowie - tylko ty , skoro sie urodziłeś póżniej jesteś wspaniały ,pewnie piekny i wszystko ci sie należy.

kutnowiak ,lolek to ten lepszy sort,i moze dziadek slozyl w wermachcie

Kurna,i po co łun tu przyjechoł???

Jestem dumna z Prezydenta Dudy!!! Płacimy podatki, tak jak zawsze płaciliśmy. Jednak przed rządami PiS przeciętny Polak nie otrzymał nic. Teraz mamy 500+, 300 na wyprawkę, 13 emeryturę. A podatki takie same. Zapomnieliście już, kto podwyższył wiek emerytalny, kazał 6-latkom iść do szkoły i zabrał nasze pieniądze z OFE??? Jak można być tak prostym człowiekiem z wielkiego miasta???

Podpisz się "zaPiSiona". Kto ma te 500+? Wyprawkę ? Nieroby!!!!!!!!!!!!! !3-tą emeryturę WYPŁACAJĄ sobie sami emeryci. Bo na nią ciężko zapracowali.

nie obrażaj mnie mam 500+ biorę wyprawkę i wraz z mężem ciężko pracujemy i wiesz co jest nam lżej zwłaszcza we wrześniu kiedy nie muszę kupować dzieciom książek bo dostaną i na te wszystkie widzimisie nauczycieli też mam 300 i 500

Sana opanuj emocje jakie nieroby i ja i mąż pracujemy i takich ludzi jest miliony więc nie mierz ludzi jedną miarą być może swoją.

Może wyksztalcona, ale na rydzykowej szkólce niedzielnej, gdyż o gospodarce i skąd sie biorą pieniądze ,to masz chyba słabe pojęcie.Pewnie takie jak to że,, mleko jest z biedronki"

TVPiS podała ze 70% spośród wyborców głosujących na PiS to osoby legitymizujace się wykształceniem podstawowym. T Wykształcona? No ba! Nie pisz mi tu o PO bo afer PiSowskich, nepotyzmu i chamstwa nie da się z niczym porównać.

Jak na osobę, która mieni się wykształconą, wiedzę ekonomiczną ma Pani mizerną, logicznego myślenia brak, za to podatność na manipulację ogromną...

Ale ty jesteś tępak. HA HA HA.

To zabawne, płacisz po to, żeby otrzymać i uważasz, że to dobry deal. Nawet do głowy Ci nie przyszło, że sensowniej (bo z pominięciem państwowych pośredników), byłoby nie płacić i dzięki temu zaoszczędzić (zaoszczędzić więcej, bo bez państwowych pośredników). Ale przecież z TVPiS się tego nie dowiesz, prawda? A jeśli chodzi o samodzielne myślenie u wyborców PiS... No, cóż.

A dlaczego postulatów nie płacenia podatków nie podnosiles gdy rządziła peowska targowica.Pewnie dopiero w tvpis dowiedziałeś się o tym , że podatki to się płaci, a potem rozdziela, a nie kradnie i wyprowadza za granicę.

Hahaha... Dobre... A za której partii i za którego prezydenta nie płaciłeś podatków, a może raczej Twoi rodzice???? SZOK!!! Ludzie wyłączcie TVN i czytajcie i oglądajcie wolne media i włączcie myślenie.

Niedawno polski sąd przyznał że PIS to jest organizacja PRZESTĘPCZA. to są fakty.

Myślą tylko wyznawcy pis po podstawowkach. II sort czyli naukowcy, lekarze, nauczyciele, prawnicy to tepa masa.

Wieś tańczy i śpiewa. Od wczoraj omijam Strzelce szerokim łukiem

Żal tych Miłych Pań z K.G.W. .Zostały wykorzystane na Maksa. Tak tańczyły ,jak im wójt zagrał. Dziś pewnie kac je męczy ,bynajmniej niektóre. Ale za Gierka ,pewie też tak by zatańczyły.

To jedz sobie na mirabelki i szczaw tak jak ci kiedyś obiecało PO-KO. Ha ha.

Wyborcy PiS to Ludzie bez wykształcenia po podstawówce lub zawodówce którzy dostają plusy za które wszyscy płacą a nie dostaną żadnych dodatków jak donoszą Światowe Media

To pytanie, kto taki jest wyborcą PO?

Znam wielu po zawodówce,którzy popieraja PO,a 500+ oczywiście pobieraja.

Wyborcy każdej partii pobierają te plusy i są rożnego wykształcenia!

A ja bym proponował tym co tak negatywnie wypowiadają się o partii PIS do nie pobierania 500 +, wszelkich dodatkowych środków finansowych oraz świadczeń. Krzyczą tu ... ale z wnioskiem w kolejce pewnie pierwsi stoją. Może komuś na siłe je przelewają to zawsze można przelać na cel charytatywny :-)

Teraz wystarczy zakłócić wieś z miastem i Duda WYGRA

Do Kutna nie przyjechał ☹

Nie przyjechał, bo go tu u nas nie chcieliśmy!

Wszyscy zebrani powinni dostać mandaty po 500zł za brak maseczek ! 

R. Trzaskowski na Prezydenta - DŁUGOPIS wyPAD2020 z PAŁACU i cały PiSolad !!

Warszawą się nie umiał zająć a wy chcecie go na prezydenta.

glosowalem na Holownie ,mam wybur dzuma albo holera ale niechce Adrianka

Dolej sobie oleju do łba bo ci rdzewieje.

Niesamowita jakość zdjęć

Czekamy Panie Prezydencie w Kutnie!posłowie, do roboty!

Czekamy w Kutnie na pana wyprowadzkę z Belwederu, a pana towarzyszy z sejmu.

Pomijając Trzaskowskiego i Dudę powiedzcie jak to jest możliwe że ulizany chłopaczyna, fundamentalista katolicki, który przez lata siedział na bezrobociu tak więc nie przepracował uczciwie dnia dla Polski ma czelności ubiegać się o urząd prezydenta i uzyskuje prawie 7% poparcie?

Jeżeli chodzi ci o K. Bosaka to nie siedział na bezrobociu, lecz czynnie brał udział w polityce i był sekretarzem, gdzie taki sekretarz parlamentarny zarabia 4k netto. Proszę sobie programy tego pana je przeanalizować oraz go bardziej poznać obserwując jego zachowanie na YouTube to może zmienisz zdanie o nim...

Bo Polacy w znacznej części to prosty naród. Co gorsze, tyczy się to również ludzi młodych, na których mitologizowanie Polski i Polaków robi szczególne wrażenie. W przyszłości będzie z tym spory problem.

Aż mi się serce raduje jak czytam wasze lewackie komentarze. Pakować się lemingi i do Niemiec tam gdzie wasz kraj, gdzie wasze miejsce.

Szczerze mówiąc, lepiej dla Polski i Polaków byłoby lepiej, gdyby tacy jak ty, wybrali się w permanentną podróż dookoła świata.

Ja wybudują port lotniczy to w Kutnie startujące i lądujące samoloty nie dadzą spać MOŻE WTEDY SIĘ OBUDZICIE LUDZIE

Szkoda, że go inni strzelce(y) nie przywitali hehehe... Ale za 2 tygodnie wyborcy wystrzelą go na księżyc!

Snajper to ty sobie walnij w łeb bo komuna i wrogowie Polski i Polaków pa pa

Za dwa tygodnie ostatecznie przegra TRZASKOWSKI koniec !!!!!!!!!!!!

wtedy bedzie dobrobyt ,i znowu bedzie darl morde

Tandetny przykościelny zaścianek Europy, czyli Polska PiS. Państwo z katolickiej dykty, efemerydalne jak każda utopia. Już się sypie, trociny już lecą.

Prezydent Republiki Kartoflanej, Andreas Puda, apeluje do swego wspaniałego elektoratu legitymującego się podstawowym czy rolniczym zawodowym wykształceniem oraz światopoglądem rodem z 19 wieku; nie czytajta książek, nie uczta się języków, nie podrozojta do Europy, jeno siedzta na rzopie i mnozcie się jakoby katolickie taliby. Religia to przecież wszystko, a nauka i racjonalizm to wymysł masonów i inszych tam Gombrowiczow. Prezydent Puda buduje Skansen a wy Pisiory go wspieracie. Wstydźcie się. Jesteście SKANSEN.

"Mamy do czynienia z takimi, co dla władzy nie cofną się przed niczym" - no właśnie...

Tłumów nie widziałem, powitanie mizerne, ale pożegnanie będzie głośne. Pora się pakować wkład w długopisie już się skończył.

ucz sie niemieckiego, bo jak czaskowski wygra to bez niemieckiego nawet w sklepie nic nie kupisz

i po co głupio piszesz? Ty już trochę umiesz bo ze 3 razy byłeś pracować na Zachodzie za ekstra kasę......

Dobre, piąteczka ????️✌️

Wydawałoby się, że teraz bez polskiego też nie da rady, a jesteś analfabeto dowodem, że można.

A co z maseczkami? Tłum ludzi i nieliczni mieli maseczki. To są żarty...

Żenua TVP robi swoje. Ale obciach dla Strzelec

radość pis /ze nie wygrali w 1 turze jest wzruszająca ale tak to jest jest sukces /jest 2 tura /socjal rozdany zobaczymy co jeszcze bedzie na plus z naszych podatków /a epidemia dalej jest ale kto na to zważa liczy się tylko wygrana

z "waszych " podatkow towarzyszu, a ile to zaplaciliscie za 2019 tych podatkow ze taki krzyk??

Pewnie więcej niż pobrałeś socjalu.

Białoruś

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także