Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Maluchy z "Bajki" świętowały Mikołajki

Edukacja 10-12-2019 Autor: bnp/Przedszkole nr 15
2

Mikołajkowy piątek przyniósł dzieciom z Przedszkola Miejskiego nr 15 "Bajka" wiele atrakcji, radości i wrażeń.

Już od samego rana przed budynkiem przedszkola czekał na dzieci Święty Mikołaj, który rozdawał pyszne cukierki i robił sobie z przedszkolakami zdjęcia. Święty Mikołaj odwiedził także bajkowe przedszkolaki w ich salach przynosząc każdej grupie wspaniałe prezenty, które wywołały wile radości i uśmiechów na twarzach dzieci. Wyjątkowym akcentem tego szczególnego dla maluchów dnia był Bal Mikołajkowy, który poprowadziła profesjonalna firma eventowa.

Dzieci przygotowały się na tę okazję zakładając mikołajkowe czapki, opaski na głowę z reniferami czy bałwankami. Tak piękne przebrane przedszkolaki bawiły się w rytm swoich ulubionych dziecięcych przebojów tańcząc i śpiewając. Uśmiechy nie znikały z twarzy naszych milusińskich przez cały bal. Wielkie wrażenie zrobiła ponowna wizyta Świętego Mikołaja, który zachęcił dzieci do wspólnego mikołajowego tańca. Bajkowe Przedszkolaki z pewnością zapamiętają te Mikołajki na długo i już z niecierpliwością oczekują ponownej wizyty Świętego Mikołaja w Przedszkolu.

 

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Ceny w spożywczaku tuż przed Wigilią - JAK U JUBILERA a przygotowanie wigilijnych potraw będzie o 7 proc. droższe niż przed rokiem. To największy wzrost cen od 12 lat i dlatego w wyborach prezydenckich oddam głos na - TOMKA BANANA.

Teraz cie przynajmniej na Jubilera stać emoji Ceny i tak będą u nas rosły - będą podobne jak w UE jedź na zachód to tam zakupy taniej zrobisz, Biedroń już zrobił emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także