Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Drugie śniadanie na pierwszy ogień. Przy kawie i ciastku z Michałem Nogasiem

Kultura 02-02-2020 Autor: bnp/KDK Foto: bnp
4

Drugim śniadaniem z Michałem Nogasiem, cenionym dziennikarzem, znanym m.in z programów Radiowej Trójki, rozpoczął się ostatni dzień Festiwalu na Faktach w Kutnowskim Domu Kultury.

Michał Nogaś jest czołową postacią tegorocznej edycji festiwalu. Wcześniej prowadził spotkania z Wojciechem Jagielskim i Marcinem Kąckim, Tym razem, przy drugim śniadaniu opowiadał m.in o książkach, które zrobiły na nim największe wrażenie, sztuce reportażu, ale i wszechobecnym hejcie, polityce, czy problemach toczących współczesne społeczeństwa. Rozmowę poprowadziła Ola Kołodziejek. 

Warto dodać, że Michał Nogaś z Radiową Trójką związany był od 2000 do 2016 roku, współtworzył tam program radiowy Dom Kultury. Razem z Wojciechem Mannem, w każdy piątkowy poranek, rozmawiał na antenie o nowościach książkowych. Obecnie współpracuje z Tygodnikiem Powszechnym. Jest gospodarzem „Radia Książki” - wspólnego przedsięwzięcia „Książek. Magazynu do czytania” i Wyborczej.pl i Audioteki, gdzie co tydzień rozmawia z najciekawszymi i najważniejszymi polskimi autorami – pisarzami, poetami, tłumaczami czy dziennikarzami. 

komentarze (4)
Dodaj komentarz

Może by ten Nogaś udzielił lekcji tym tępakom z KCI i radia Q. To co jedni wypisują a drudzy wygadują to istne dno i żenada. Co do radia Q to proszę o puszczanie muzyki i nie dopuszczanie tych idiotów do głosu bo stracicie słuchaczy. Styl ''budka z piwskiem'' to mało powiedziane.

Masz rację. Styl , obycie , kulturę , łatwość wypowiedzi , takt się wynosi a nie nabywa. A niby skąd te kołki mieli to wynieść bo nie z własnych domów.

Oczywiście, że można nabyć, ale trzeba wystarczająco długo ćwiczyć. Nie warto się zadowalać tym, co jest, a oni tak robią i nie dążą do samorozwoju. PS. Przed przecinkami nie stawia się spacji, a jedynie po nich. Z kolei przed spójnikami "a" i "bo" stawia się przecinki. Tego też można się nauczyć, co jest szczególnie istotne, kiedy krytykuje się innych. Są to reguły uczone już w szkole podstawowej.

Następny ****k z przerośniętym ego. Są rzeczy których nie nabędziesz choćbyś się zes...ł.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także