Rejestracja i logowanie

Michał Szpak wystąpi na największej imprezie w Łęczycy

Region 03-04-2019 Autor: ksz
16
Michał Szpak wystąpi na największej imprezie w Łęczycy

Międzynarodowy Dzień Dziecka to wydarzenie, które w Łęczycy obchodzone jest wyjątkowo hucznie, a tradycją stały się wieczorne koncerty, na które przybywają topowi artyści polskiej sceny muzycznej. Nie inaczej jest w tym roku, bowiem gwiazdą wieczoru tegorocznego Dnia Dziecka w Łęczycy będzie Michał Szpak!

Piosenkarz jest jednym z najbardziej uzdolnionych muzyków młodego pokolenia i ma za sobą szereg zdobytych nagród – w tym zwycięstwo w Krajowych Festiwalach Piosenki Polskiej w Opolu. Przed szerszą publicznością z powodzeniem zadebiutował w talent show TVN X-Factor, gdzie zajął drugie miejsce, a w 2016 roku reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji z piosenką: „Color of Your Life”.

Jego debiutancki album „Byle być sobą:” pokrył się podwójną platyną, a ubiegłoroczny album „Dreamer” zdążył już zdobyć Złotą Płytę.

komentarze (16)
Dodaj komentarz

ciekawe czy wyjdzie w stringach , ciepło się robi

Fantastycznie cudowny artysta ????????????

no ja tez nie moge sie juz doczekacemoji bedzie sie dzialo

A więc będzie fantastycznie. Super artysta. ✌️????

Genialny głos ????????????

Przyjedziemy dużą grupą.Koncerty M.Szpaka super.Polecam

w sam raz dla Łęczycy....

Ależ piękne zdjęcie, Michał jest niesamowicie fotogeniczny, jako model też idealny.

Fajnie, niedaleko mnie, postaram się być bo bardzo cie lubię Michałku!

Suuuper kochany Szpaczku, zrobię wszystko żeby pojechaćemoji

Świetny artysta Na żywo sztos ????

Niesamowity i fantastyczny ????

Oczywiście, że będę! Obecniść obowiązkowa. Chociaż to mój nie pierwszy koncert, to nigdy dość. Kocham jego piosenki, jest w nich jakiś przekaz, koncerty to petarda, zawsze Artysta daje z siebie 100%, nawet gdy jest chory,! Ale, najbardziej kocham go za osobowość. Jest cudownym, młodym człowiekiem o wielkim sercu. Szkoda, że w dzisiejszej dżungli przetrwania, w zwariowanym świecie jest tak mało takich warościowych ludzi jak pan Szpak!

Szczęśliwcy że będziecie mogli oglądać na żywo Występ tego cudownego wokalisty. Głos ale także i emocje jakie płyną z Estrady ze sceny w kierunku widza są tak olbrzymie.To także bardzo dobry człowiek ,obdarzony charyzmą i dobrze się składa ,że właśnie ktoś taki wystąpi w dniu dziecka.

Dojadę bo chcę Michała posłuchać

Niesamowity głos.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także