Rejestracja i logowanie

Pijany uciekał przed policją, później uszkodził radiowóz

Region 07-07-2020 Autor: ksz
0
Pijany uciekał przed policją, później uszkodził radiowóz

Ucieczka przed policją, uszkodzenie radiowozu i jazda na podwójnym „gazie” - za to wszystko odpowie 32-letni kierowca seata.

W sobotni wieczór dyżurny gostynińskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w Budach Lucieńskich (gm. Gostynin) po drodze poruszać ma się pijany kierujący. Według zgłoszenia mężczyzna miał jeździć seatem. Na miejsce szybko pojechali policjanci.

- W trakcie dojazdu funkcjonariusze zauważyli wskazany pojazd. Na widok radiowozu kierujący seatem zaczął przyspieszać. Mundurowi podjęli pościg za kierującym. Mężczyzna został zatrzymany w Lipiankach - relacjonuje mł. asp. Żaneta Kołodziejska z KPP Gostynin. - Policjanci po zatrzymaniu mężczyzny nie mieli wątpliwości że 32-latek znajduje się pod działaniem alkoholu. Mężczyzna odmówił badania alkomatem. Od 32-letniego kierującego została pobrana krew do badań.

W trakcie wykonywania czynności, mężczyzna uszkodził radiowóz. 32-latek został osadzony w policyjnym areszcie.  Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie. Mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także