Rejestracja i logowanie

Kolejne zakażenia w powiecie kutnowskim. Sanepid podał raport

Wydarzenia 25-09-2020 Autor: toza
13
Kolejne zakażenia w powiecie kutnowskim. Sanepid podał raport

Starostwo podało najnowsze dane dot. koronawirusa w powiecie kutnowskim. Wzrosła liczba zakażeń, spadła z kolei liczba osób objętych kwarantanną i nadzorem epidemiologicznym.

Poniżej dzisiejszy raport z powiatu kutnowskiego. W nawiasie porównanie z wczorajszym raportem.

  • Kwarantanna i izolacja – 203 (213)
  • Pod nadzorem epidemiologicznym – 25 (35)
  • Hospitalizowanych – 3 (3)
  • Zarażonych – 22: 7 - miasto Kutno, 1 - gm. Żychlin, 5 - gm. Kutno, 3 - gm. Bedlno, 1 - gm. Łanięta, 5 - gm. Strzelce (19)
  • Osoby wyleczone – 138: 95 - miasto Kutno, 23 - gm. Kutno, 5 - gm. Żychlin, 6 - gm. Krośniewice, 2 - gm. Bedlno, 4 - gm. Nowe Ostrowy, 3 - gm. Strzelce (138)
  • Zgony – 4: 72-M miasto Kutno; 60-K miasto Kutno; 76-M miasto Kutno, 89 - M gm. Kutno. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące (4)
komentarze (13)
Dodaj komentarz

Ludzie wchodząc do sklepów nie dezynfekuja rąk, nie utrzymują dystansu i wciąż niewłaściwie używają maseczek. Wszędzie brud i smród. Lepiące klamki, poręcze, koszyki. Nie widać nikogo, kto by to dezynfekowal. Zaczyna się sezon przeziębień i już widać i słychać kaszlących, smarczacych, plujacych ohydnych dziadów na ulicy. Nasze społeczeństwo zdebilnialo i schamialo. Ludzie się cofają w rozwoju nie dbają o kulturę, własny wizerunek i nie szanują innych.

Nie byłem zakażony (kwarantana), w statystykach widnieje jako wyleczony. Kto za to bierze kasę sanepid szpital powiat ???

Szpital dostaje pieniądze na leczenie koronawirusa na każdego pacjenta nie będziesz chory to ci wpisze w karcie że leczyles się i wyłączyli cie to przekręt tak jest na całym świecie podajesz się jakimś eksperymentem nawet nie wiesz jakieś leki na tobie testują coś podają i ludzie umierają od tego A media piszą że to koronawirus

Ja mam sraczkę to choroba współistniająca ???

Kutno jesteście wieśniaki

Ha ha ha i kto to pisze

sporo w Strzelcach

Dlaczego nikt nie umiera ??

Poczekaj jeszcze parę tygodni , zaczną umierać i w Kutnie - tylko nie wiem czy będzie cię to cieszyło jak pozamykają zakłady i nie będziesz miał pensji

Twój Stach tego nie zmieni, kup se papier toaletowy , benzynę bo może braknie, śpiewaj na balkonie . Podniecaj się jak lekarze ratują życie ... za 30 dni leczą Cię przez telefon i umierasz przed ośrodkiem zdrowia

W kościele nie umierają, w marketach nie umierają , w sejmie nie umierają, w szpitalach nie umierają, na meczach piłkarskich po 9 tysięcy ludzi nie umierają , po wakacjach nikt nie umarł , po WIECACH WYBORCZYCH NIKT NIE UMARŁ Duda z każdym sie witał selpfi ... ktoś zawsze umrze naturalne logiczne ..nawet jak się rozje... motocyklista to powiedzą że by przeżył ale miał wirusa ( bebechy **** wyszły). Mam pomysł Bóg wam pomoże tylko trzeba się modlić o zdrowie i pieniądze ... Ale jakoś Wam słabo pomaga biedacy !!!!

Fjffjlfllkb

Brednie.................

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także