Reklama

Bezkarna lokata w BGŻ

Opublikowano:
Autor:

Bezkarna lokata w BGŻ - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Lifestyle Lokata potrafi zaskakiwać, zwłaszcza jeśli spojrzymy na nowe lokaty w dzisiejszych bankach. BGŻ proponuje swoim klientom ciekawą lokatę (również dla nowych klientów) z wysokim oprocentowaniem i ciekawą opcją – bezkarną. Oprocentowanie tejże lokaty bankowe wynosi dokładnie 4 procent dla nowych klientów, którzy otworzą w banku Konto Indywidualne BGŻOptima.

Lokata potrafi zaskakiwać, zwłaszcza jeśli spojrzymy na nowe lokaty w dzisiejszych bankach. BGŻ proponuje swoim klientom ciekawą lokatę (również dla nowych klientów) z wysokim oprocentowaniem i ciekawą opcją – bezkarną. Oprocentowanie tejże lokaty bankowe wynosi dokładnie 4 procent dla nowych klientów, którzy otworzą w banku Konto Indywidualne BGŻOptima. Maksymalna wysokość wpłaty oszczędności wynosi 20 000 złotych, a czas lokaty to zaledwie 3 miesiące. Nie jest to zatem długoterminowa lokata, ale przy wpłacie 5 000 złotych zyskujemy 200 złotych za nic – pieniądze muszą tylko odleżeć swoje na lokacie. Zobaczmy zatem do dokładnie reprezentuje nowy i jednocześnie ciekawy produkt Banku BGŻ.

Bezkarna, bez strat
Na czym dokładnie polega lokata bezkarna? Jak mówi reklama – nie płacimy nic za wcześniejsze zakończenie swojej umowy. Wydawać się może to dziwne, ale bardzo duża część banków zamieszcza w umowie podpunkt mówiący o zapłacie kary jeśli zamkniemy lokatę przed wyznaczonym przez bank terminem. Bardzo rzadko zdarza się, że bank idzie na rękę klientowi w taki sposób. Kara jest bowiem opłacalna, chociaż bardzo mało klientów decyduje się na zerwanie umowy. Jednak jeśli nie wiemy czy wpłacone pieniądze będą nam potrzebne przez najbliższe miesiące, ta lokata będzie dla nas idealnym rozwiązaniem bez podejmowania zbędnego ryzyka. Sam wniosek wypełniamy na stronie Banku BGŻ – potrzebujemy jedynie dowodu osobistego. Nie potrzebujemy zaświadczeń i innych dokumentów aby móc zarabiać na swoich oszczędnościach.

Lokata w BGŻ jest lokatą bardzo polecaną. Gwarantuję wypłatę odsetek w przypadku zerwania umowy przed czasie. Informacje o tym znajdziemy na stronie banku oraz na stronie internetowej samego produktu. Lokata ta jest nieodnawialną lokatą terminową na 3 miesiące w walucie PLN. Oprocentowanie jest stałe i nominalne, wynosi dokładnie 4 procent w skali roku. Minimalna kwota oszczędności jaką możemy wpłacić to 1000 złotych, a maksymalna 20 000 złotych. Oferta dotyczy wyłącznie otwierania nowego rachunku dla Indywidualnego Konta BGŻOptima – lokata jest oferowana jako dodatek do konta. Jak wygląda zerwanie lokaty? Przed terminem jej zakończenia następuje zwrot kapitału razem z wypłatą odsetek w kwocie 100 procent odsetek naliczonych od dnia otwarcia rachunku do dnia poprzedzającego zakończenie lokaty. Szczegóły znajdziemy na stronie internetowej banku.

To jak najbardziej dobra lokata, która pozwala na oszczędzanie i jednocześnie zostawia nam otwarte drzwi w razie nagłej konieczności zamknięcia lokaty. Niewiele banków może się pochwalić tego rodzaju produktami, które są tak dobrze dopasowane do klientów. Lokaty tego rodzaju są bardzo doceniane przez klientów z nieco mniejszymi oszczędnościami. Warto się zatem zastanowić czy nie jest to odpowiednie rozwiązanie dla nas. Plusem jest to, że możemy zyskać a na pewno nic nie stracimy. Bez kar, z gwarancją wypłacenia wszystkich odsetek – idealna forma oszczędzania dla każdego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE