Reklama

Najciekawsze sposoby na oświadczyny

Opublikowano:
Autor:

Najciekawsze sposoby na oświadczyny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Dziewczyny o nich marzą. Mężczyźni niekoniecznie. Zakochany mężczyzna, zdecydowany na tę jedną, jedyną wie doskonale, jak sprawić radość swojej partnerce. A tym, co na pewno ją zaskoczy, będą nietuzinkowe oświadczyny.

Do niedawna bardzo popularnym pomysłem na ofiarowanie pierścionka była uroczysta kolacja i ukrycie błyskotki w deserze lub w kieliszku z szampanem. Jednak dziś mężczyźni prześcigają się w kreatywności na najciekawsze oświadczyny.

Niech wszyscy o nas wiedzą!

Pokazanie całemu światu Waszej miłości to dość spektakularny pomysł. Zdarzyły się już takie w centrum handlowym, gdzie dziewczyna wybrała się ze swoim ukochanym, a ten, nagle w kolejce do kasy klękał, wyciągał pudełeczko z pierścionkiem i zapewniał o swoim gorącym uczuciu.

Rewelacyjnym pomysłem na ciekawe oświadczyny jest tzw. flashmob. Polega to na wynajęciu grupy tancerzy, którzy w publicznym miejscu (tam, gdzie oczywiście zupełnie „przypadkowo” będziecie i Wy) zaczną nagle tańczyć. Pod koniec (choć lepszy efekt daje w połowie) piosenki nagle dołączacie do zespołu. Wymaga to wielu wcześniejszych prób, by nauczyć się układu, ale partnerka będzie oczarowana. A z nią cały tłum widzów! Na końcu piosenki klękacie przez swoją ukochaną, wyciągacie kartonik w kształcie serduszka i zadajecie to niezwykle ważne pytanie, na którego odpowiedź czekaliście tak długo i, które zmieni Wasze dotychczasowe życie miłosne.

W rodzinnym gronie

Jeśli Wasza wybranka jest osobą bardzo rodzinną, dla której bliscy są najważniejsi na świecie i nie ma mowy o opuszczaniu jakichkolwiek rodzinnych imprez, to najlepszym pomysłem będzie oświadczyć się właśnie wtedy. Nie wybierajcie czyichś imienin czy urodzin, bo może zrobić się niezręcznie, gdy solenizant zejdzie na dalszy plan. Chyba, że chodzi o urodziny teściowej. Wtedy takie oświadczyny można potraktować jako prezent urodzinowy (o ile teściowa Was aprobuje…).

Wielu panów na taką okazję wybiera nie tylko uroczystą, wigilijną kolację, ale nawet zwykły, niedzielny obiad u rodziców jednej ze stron. Warto nagrać takie wydarzenie, by mieć pamiątkę na resztę życia.

Można również wynająć stolik dla sześciu osób w ulubionej restauracji, zaprosić jednych i drugich rodziców i tam oświadczyć się partnerce. Musicie jednak zadbać o odrobinę dyskrecji. Niech żadna ze stron nie wie, o obecności tej drugiej, bo mogą się domyślić co kombinujecie, jeszcze zanim się tam pojawią.

Tylko we dwoje

Są dziewczyny, które nie marzą o rozgłosie ani byciu w centrum uwagi. Oświadczyny to dla nich bardzo intymny moment, który chciałby dzielić tylko z ukochanym. Dla takich kobiet idealnym rozwiązaniem będzie wspólne oglądanie zachodu słońca na plaży. Gdy słońce będzie topić się w falach, wy wyciągnijcie wtedy pierścionek. Możecie też zabrać dziewczynę na spacer do Waszego ulubionego parku i tam klęknąć przy fontannie lub ulubionym drzewie.

Cokolwiek przyjdzie Wam do głowy, pamiętajcie o jednym: sposób oświadczyn należy dopasować do gustu swojej wybranki. Nie każda chciałaby rozgłosu i nie każda ma ochotę na oświadczyny wyłącznie w rodzinnym gronie. Powodzenia!

Pełną ofertę pierścionków zaręczynowych znajdziesz na: Auroria.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE