Reklama

Najciekawsze wydarzenia stand-upowe tej jesieni

Opublikowano:
Autor:

Najciekawsze wydarzenia stand-upowe tej jesieni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Polacy od zawsze kochali kabarety. Od kilku lat przekonują się też do stand-upu, jako lżejszej, a przy tym bardziej osobistej formy. Zobacz, na które wydarzenia stand-upowe tej jesieni warto się wybrać.

Tym, którzy jeszcze nie są w pełni przekonani do stand-upu, warto polecić na początek Polską Noc Kabaretową w Łodzi. Zapowiedziane na 15 listopada wydarzenie stand-upowo-kabaretowe to okazja, by zobaczyć występy pojedynczych komików pośród tradycyjnych skeczy. Na scenie zobaczyć będzie można największe gwiazdy, takie jak Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Skeczów Męczących, ale też młodsze pokolenie twórców. Wszystko o tym i innych wydarzeniach na: https://rytmy.pl/stand-up/.

Warto zwrócić uwagę szczególnie na imprezę, która odbędzie się 11 grudnia w Gdańsku. Please, stand-up! Od zwykłego spotkania ze stand-upem odróżniają nietypowi goście. Wśród nich znajdzie się m.in. raper O.S.T.R. W pierwszej chwili to zaskakuje, jednak szybko staje się jasne, że to świetny wybór. W końcu raperzy znani są z refleksu, umiejętności sprawnego łączenia słów i świetnego kontaktu z publicznością, a to trzy składniki, które składają się na dobre wydarzenie stand-upowe.

Damsko-męskie wydarzenie stand-upowe

Podobnego spontanu można spodziewać się 19 listopada w Auli Artis w Poznaniu. Stand-up Na spontanie to wydarzenie dla tych, którzy nie chcą się tego wieczora nudzić. Warto zwrócić uwagę na silną reprezentację kobiecych stand-uperek wśród występujących, co na innych imprezach tego typu wcale nie jest częste. Będzie można posłuchać znanej z kabaretu Agnieszki Litwin i Ewy Błachnio, która zaczynała w słynnym kabarecie Limo.

Stand-upowe One Man Show

Stand-up to kontakt poszczególnego wykonawcy z publicznością. Z USA zaczyna docierać do nas moda na kupno biletu na występ konkretnego artysty. Przemyślany program potrafi wciągnąć na cały wieczór, po którym widzowie wychodzą z poczuciem, że naprawdę znają tego komika. Taki kontakt będzie można mieć z Łukaszem Lodkowskim podczas jego występu w Zabrzu. 7 listopada wystąpi w Domu Tańca. O bilety może być trudno, bo Lodkowski wypełniał już największe stadiony, takie jak katowicki Spodek czy Tauron Arena w Gdańsku. Jego kariera rozpoczęła się od występów dla kilku osób. Były one nagrywane i szybko okazało się, że w mediach społecznościowych znajdują setki tysięcy widzów. To pokazuje, że dziś na własne stand-upowe wydarzenie ma szansę każdy, o ile sprawdzi się wcześniej w internecie.

Fanów naprawdę wyrazistych poglądów nie trzeba namawiać na występy stand-upowe, jakie od niedawna daje Wojciech Cejrowski. Sam podróżnik chwali się na swojej stronie: 50 występów rocznie w samej Polsce, 20.000 sprzedanych biletów, średnie wypełnienie sali 95%.

Najbliższe wydarzenia stand-upowe z nim w roli głównej 28 października w Kielcach i 29 października w Poznaniu. Spokojnie – komik obiecuje, że bardziej, niż o polityce, będzie opowiadał o zabawnych przygodach, jakie spotkały go podczas podróży po Ameryce Południowej. Na taki występ zdecydowanie warto wybrać się ze znajomymi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE