Reklama

Zalety korzystania z tanich linii lotniczych

Opublikowano:
Autor:

Zalety korzystania z tanich linii lotniczych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Lifestyle Nie da się ukryć, że tanie linie lotnicze otworzyły przed turystami drogi do najdalszych zakątków świata. Z roku na rok rośnie liczba zainteresowanych tanimi lotami, którzy wyczekują nadchodzących promocji.

Nie da się ukryć, że tanie linie lotnicze otworzyły przed turystami drogi do najdalszych zakątków świata. Z roku na rok rośnie liczba zainteresowanych tanimi lotami, którzy wyczekują nadchodzących promocji.

Tanie bilety

Pierwszą zaletą tanich linii lotniczych jest cena za bilety. Koszt podróży jest znacznie niższy, niż przelot rejsowymi liniami. Zdarza się, że do wielu miejsc w Europie można polecieć za kilkanaście, kilkadziesiąt złotych. Oczywiście przy bookowaniu biletów, należy dokładnie przeczytać regulamin i zapoznać się z listą ewentualnych dopłat do regularnej ceny biletu. Zazwyczaj należy dopłacić za bagaż. Warto pamiętać, że odprawa internetowa jest w wielu przypadkach darmowa, a za stacjonarną na lotnisku trzeba zapłacić kilkadziesiąt złotych. Mankamentem tanich linii lotniczych jest to, że nie ma jasno określonych dat, kiedy pojawiają się okazyjne ceny biletów. Jeśli zależy nam na taniej wycieczce musimy sprawdzać bilety nawet codziennie. Mimo takiej niedogodności liczba zwolenników tanich lotów nie maleje. W Polsce działa kilka lotnisk, więc pasażerowie mogą korzystać z różnych terminali, oferujących loty do najróżniejszych miejsc. Niektórzy nawet decydują się na wylot z lotnisk znajdujących się poza granicami kraju. Obecnie istnieje wiele możliwości, wystarczy wykazać się umiejętnością planowania i wyszukiwania lotniczych okazji. Zdarza się nawet, że za symboliczną kwotę można polecieć na inny kontynent.

Parking przy lotnisku

Warto wspomnieć, że popularność podniebnych lotów skłoniła inwestorów do budowy parkingów przy lotniskach. Przykładem jest choćby parking balice, który znajduje się nieopodal terminala. Dzięki strzeżonym miejscom postojowym, można bez problemu dojechać na lotnisko i pozostawić pojazd na cały okres wyjazdu. Co ważne, ceny za parking nie są bardzo wysokie. Parking na lotnisku Balice proponuje klientom zniżki ze względu na długość pozostawienia pojazdu. Koszt tygodniowego parkowania to około 50-70 złotych. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo można swobodnie przyjechać z bagażami pod sam terminal. Parking Kraków Balice jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Komfort podróży

Tanie linie lotnicze niczym nie odstępują rejsowym samolotom. Podróże są wygodne i komfortowe. Załogi samolotów dokładają wszelkich starań, by lot upłynął pasażerom spokojnie. Podczas podróży można zakupić ciepły napój i posiłek. Istnieje wiele udogodnień dla pasażerów lecących z dziećmi. Samoloty tanich linii są bezpieczne i bardzo wygodne. Nic dziwnego, że tak wiele osób jest zainteresowanych podróżami.

Samolot jest obecnie najszybszym środkiem transportu. Zazwyczaj jest wygodniejszy od pociągu, autobusu i własnego pojazdu. Dzięki tanim liniom lotniczym wielu podróżnych może sobie pozwolić na ten rodzaj przemieszczania się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE