Reklama

Reklama

Akcja Miś po raz czwarty

Opublikowano: sob, 31 sty 2015 20:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już po raz czwarty krośniewicki radny, Tomasz Walczewski zbierał zabawki, które trafiły do najbardziej potrzebujących rodzin z gminy Krośniewice. Samorządowca wspierali nie tylko wolontariusze, ale i kutnowska straż pożarna. W organizacji akcji udział brały również Magdalena Kucharska, Grażyna Król, Elżbieta Szadkowska, a także wolontariuszki Aleksandra Kartowska i Weronika Bednarek. Warto dodać, iż po raz pierwszy datki trafiły do małych pacjentów kutnowskiego szpitala. W ubiegłych latach w ramach akcji pomoc otrzymywały: placówka POW Tęcza oraz najmłodsi z łęczyckiej lecznicy.

Reklama

Akcja nie mogłaby się odbyć, gdyby nie ludzie dobrej woli, którzy podzielili się żywnością odzieżą i zabawkami.

- Dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji, zwłaszcza strażakom i wolontariuszom, nie zapominam również o sponsorach. Gorące podziękowania należą się także rzecznik kutowskiego szpitala, Pani Beacie Pokojskiej. Najważniejsze jest to, że wspólnie mogliśmy uszczęśliwić dzieciaki - mówi Tomasz Walczewski, pomysłodawca akcji.

Akcja Miś narodziła się zupełnym przypadkiem. Radny stojąc w kolejce do kasy jednego z marketów wraz ze swoją córka ujrzał płaczącą dziewczynkę, której rodziców nie było stać na pluszaka. Wiktoria córka radnego postanowiła oddać płaczącej koleżance swoją zabawkę i tak w głowie radnego narodził się pomysł na Akcję Miś, która co roku zatacza szersze koła obdarowanych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)