Reklama

[AKTUALIZACJA][NIEOFICJALNIE] Jakie wyniki drugiej tury w Krośniewicach i Łaniętach?

Opublikowano:
Autor:

[AKTUALIZACJA][NIEOFICJALNIE] Jakie wyniki drugiej tury w Krośniewicach i Łaniętach? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Według nieoficjalnych informacji, Tomasz Szczęsny wygrywa w drugiej turze wyborów w gminie Łanięta. Z kolei w gminie Krośniewice walka jest zacięta.

Tomasz Szczęsny rywalizuje w Łaniętach z ówczesnym włodarzem, Stanisławem Jędrzejczakiem. Zanosi się na zmianę na fotelu wójta, bowiem z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Szczęsny wgrywa dużą ilością głosów.

Natomiast w Krośniewicach nieznacznie prowadzi dotychczasowa burmistrz, Julianna Herman, która rywalizuje z Katarzyną Erdman z PiS.

[AKTUALIZACJA]

Jak udaje nam się dowiedzieć, Tomasz Szczęsny wygrał aż 257 głosami. Zebrał ich dokładnie 707. Z kolei Stanisław Jędrzejczak zdobył 450 głosów. Z kolei w gminie Krośniewice sytuacja jest emocjonująca i obie kandydatki idą ze sobą niemal "łeb w łeb". Poniżej wyniki z trzech obwodów w gm. Krośniewice.

[AKTUALIZACJA II]

Według naszych nieoficjalnych informacji, na ostatniej prostej Katarzyna Erdman wyprzedziła dotychczasową włodarz gminy i to ona wygrywa w II turze wyborów w gminie Krośniewice. Kandydatka PiS, według naszych nieoficjalnych ustaleń, wygrała 7 lub 8 głosami

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE