Reklama

Autostrada zablokowana. Wszystko przez...

Opublikowano:
Autor:

Autostrada zablokowana. Wszystko przez... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Uwaga kierowcy planujący udać się autostradą A1 w stronę Gdańska. Odcinek od węzła Włocławek Północ do węzła Ciechocinek jest od godziny 8 zablokowany z powodu ćwiczeń ratowniczych. Tę informacje podało TVP Info. Działania służb w tym miejscu potrwają do godziny 15. Ruch samochodów skierowany został na równoległą DK 91.

– Autostrada A1 od węzła Włocławek Północ do węzła Ciechocinek będzie zamknięta od godziny 8 do ok. 15 w kierunku Gdańska. Ruch skierowany został na równoległą drogę krajową nr 91– poinformował rzecznik prasowy bydgoskiego oddziału GDDKiA Tomasz Okoński.

Podkreślił także, że ruch na autostradzie A1 w kierunku Łodzi od 11 do 15 będzie prowadzony przez MOP Kałęczynek. Dodał, że ma to związek z ćwiczeniami ratowniczymi „Autostrada 2019”. Ich organizatorem jest Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu.

– Państwowa Straż Pożarna wspólnie z innymi służbami i instytucjami sprawdzi swoje przygotowanie do prowadzenia działań ratowniczych na autostradzie A1 w okolicy Miejsca Obsługi Podróżnych Kałęczynek (kierunek Gdańsk). Ćwiczenia rozpoczną się o godzinie 11 – dodał Okoński.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE