AZS zwycięża w Olsztynie!

AZS zwycięża w Olsztynie!  - Zdjęcie główne

WydarzeniaKoszykarze AZS WSGK Fol-Pol Kutno wygrali dzisiaj w Olsztynie, z tamtejszym AZS UWM 100:87. Spotkanie zostało rozegrane dzisiaj w ramach rozgrywek w II lidze w koszykówce mężczyzn. Po pierwszej kwarcie gospodarze prowadzili różnicą dwóch oczek. Łupem olsztynian padła także druga kwarta (25:19) i w połowie spotkania gospodarze prowadzili różnicą ośmiu oczek. Dwie ostatnie kwarty to jednak popis Akademików, którzy trzecią odsłonę tego spotkania wygrali w stosunku 35:19, a czwartą 25:20 i ostatecznie zakończyli cały mecz wynikiem 100:87. Najwięcej punktów dla gości zdobył Gołuch, który zdobył 36 oczek. Po stronie gospodarzy najwięcej punktów zdobył Zalewski – 26.AZS UWM Olsztyn – AZS WSGK Fol-Pol Kutno 87:100 (28:26, 25:19, 19:35, 15:20) Dla AZS punktowali: Gołuch – 36 (5x3), Kubala – 22 (2x2), Rajkowski – 14, Szczepaniak – 11, Rzońca – 11, Rydlewski – 4, Depczyński - 2, Stachera – 0, Jażdżewski – 0. Karólewski – 0.