Reklama

Będzie kino w galerii? "Planujemy rozbudowę MMG Centers w Kutnie"

Opublikowano:
Autor:

Będzie kino w galerii? "Planujemy rozbudowę MMG Centers w Kutnie" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców bowiem w niedalekiej przyszłości w MMG Centers, czyli dawnej galerii Marcredo powstać może kino i punkty gastronomiczne. Tak przynajmniej wynika z wywiadu, w którym Development Director sieci - Michał Masztakowski zapowiada rozbudowę centrum handlowego przy ul. Kościuszki.

Michał Masztakowski podkreśla, że centra handlowe są bardzo wrażliwe na zmieniające się otoczenie i rosnące potrzeby klientów, a są nimi szeroko pojęta gastronomia i rozrywka, które zyskują na znaczeniu. Dlatego też - jak sam uważa - tej oferty nie może zabraknąć w MMG Centers. Sieć planuje rozbudowę także na potrzeby najemców. Część z nich chce powiększyć istniejący lokal lub otworzyć nowy.

Zmiany nie ominą również naszego miasta. Co się zmieni, co nowego powstanie?

- Jako pierwsze zmodernizujemy MMG Ciechanów i MMG Kutno. Jesteśmy na etapie projektowania i podejmowania strategicznych decyzji o ostatecznym kształcie tych obiektów. Planujemy rozbudowę obu galerii o nowe powierzchnie handlowe, które zajmą najemcy z segmentu gastronomii i rozrywki. Na pewno wyodrębnimy strefy food court i wprowadzimy operatora kinowego Planet Cinema. Prace budowlane rozpoczniemy wiosną 2019 roku. Inwestycje podzielimy na kilka etapów, tak by nie zakłócić funkcjonowania obiektów. Prace chcemy zakończyć jesienią. Oczywiście, kwestie formalne i terminy uzyskania pozwoleń wpłyną na ostateczny harmonogram prac - mówi w wywiadzie dla portalu Retailnet.pl.

Cały wywiad możecie przeczytać TUTAJ.

Podoba Wam się ten pomysł?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE