Reklama

Będzie problem z dowodami osobistymi. Utrudnienia w wydziale spraw obywatelskich

Opublikowano:
Autor:

Będzie problem z dowodami osobistymi. Utrudnienia w wydziale spraw obywatelskich  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na przełomie lutego i marca wystąpią pewne niedogodności związane z załatwieniem spraw związanych z dowodami osobistymi w urzędach zarówno w Kutnie, jak i całej Polsce.

W piątek 1 marca br. od godz. 11.00 do godz. 15.30 (do końca dnia pracy) Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kutno, podobnie jak wszystkie urzędy w kraju, nie będzie miał możliwości obsługi petentów w zakresie wszelkich spraw związanych z dowodami osobistymi. Nie będzie też możliwości złożenia wniosku o dowód osobisty, odbioru dowodu osobistego lub zgłoszenia jego utraty czy zniszczenia.

Również od środy 27 lutego do 4 marca przez Ministerstwo Cyfryzacji wyłączona będzie możliwość elektronicznego wnioskowania o wydanie dowodu osobistego lub zgłaszanie jego utraty czy uszkodzenia.

Zaplanowane przez Ministerstwo Cyfryzacji powyższe przerwy techniczne w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych spowodowane są wejściem w życie ustawy z dnia 6 grudnia 2018 r. o zmianie ustawy o dowodach osobistych oraz niektórych innych ustaw i tym samym wdrożeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE