Reklama

Budowlanka zagrożenia nie widzi, radny nie składa broni

Opublikowano:
Autor:

Budowlanka zagrożenia nie widzi, radny nie składa broni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejne kroki i próby rozwiązania problemu walącego się budynku przy ul. Sienkiewicza podjął radny Robert Feliniak. Sprawa trafiła do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego i decyzją inspektora Janusza Bony w kamienicy miał zostać przeprowadzony remont (informowaliśmy o tym TUTAJ). Teraz jednak okazuje się, że...

Pustostan znajdujący się przy ul. Sienkiewicza jest dobrze znany większości z mieszkańców, zwłaszcza z tej części miasta. O opłakanym jego stanie nikogo przekonywać nie trzeba, zdjęcia i sam widok mówi sam za siebie. Decyzja PINB-u, a ściślej zawarty w niej fragment stanowiący o tym, że "nie potwierdza się obaw radnego Rady Miasta Kutno dotyczących bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia i życia przechodniów" nie do końca spodobał się samemu zainteresowanemu. Postanowił więc działać dalej.

- W związku z powyższym złożyłem kolejne pismo w sprawie tej nieruchomości. Tym razem z wnioskiem o wystosowanie pisma do właścicieli o sprzątnięcie podwórka , zabezpieczenie ustępów oraz zagrodzenie wejścia na podwórko dla osób postronnych - czytamy na profilu społecznościowym radnego.

Mieszkańcy zdają się orientować w sytuacji, bowiem podzielają zdanie radnego i sami nie omieszkają dzielić się swoimi spostrzeżeniami, co do ruiny na Sienkiewicza.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE