Reklama

Reklama

"Chcesz być wciąż sprawna i młoda, moje ćwiczenia do planu dnia dodaj”

Opublikowano: śr, 13 maj 2015 11:11
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Instruktor rekreacji ruchowej z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami zaprasza na swoje zajęcia aerobiku , gimnastyki oraz stepu.W czasie jednej godziny doświadczysz ćwiczeń wzmacniających całe ciało, które dadzą Tobie zastrzyk pozytywnej energii na kolejny dzień. Dodatkowo w trakcie zajęć będziesz mogła zmierzyć się z elementami jogi fit oraz pilatesu."Serdecznie zapraszam wszystkie trzy pokolenia kobiet na moje zajęcia. Każda z Was w trakcie ćwiczeń znajdzie coś dla siebie."- Mirosława Koralewska

Reklama

Aerobik – ćwiczenia o różnej intensywności z piłkami, hantlami, obciążeniami, pozwalające spalić zbędne kalorie, które spowodują redukcję tkanki tłuszczowej w najbardziej dla Ciebie newralgicznych miejsc ciała, jak również wywołujące uśmiech na twarzy.
Twoja jakość wykonania – to twój Sukces

Gimnastyka – forma ruchu dostosowana do uczestników z uwzględnieniem przede wszystkim ćwiczeń wzmacniających dolny odcinek kręgosłupa, które pozwalają zapobiec bólom, wzmacnianiu mięśni brzucha i tzw. mięśni głębokich odpowiadających za stabilizację kręgosłupa. Są to również ćwiczenia rozciągające, likwidujące wszelkiego rodzaju przykurcze.

Step – dynamiczny ruch całego ciała z prostą choreografią wywołujący przyspieszony oddech Twego serca i poprawiający krążenie. To świetna zabawa i pozytywna energia.

Kontakt:

Telefon: 691-709-050

Mail: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)