Reklama

Darmowe zajęcia 3w1

Opublikowano:
Autor:

Darmowe zajęcia 3w1 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zapraszamy serdecznie na darmowe zajęcia 3w1- AEROBIK - GIMNASTYKA - TANIEC, które rozpoczną serie spotkań wakacyjnych. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z darmowej lekcji już 26 czerwca (środa) w godzinach 19.30-20.30.Podczas zajęć nauczycie się dynamicznie i ekspresyjnie łączyć różne style tańca, takie jak: dancehall, salsa, cha-cha, funk, merengue, elementy tańca brzucha… To zajęcia dla tych, którzy lubią fitness i taniec oraz super zabawę.

Naprzemienne ruchy, szybsze i wolne pomagają spalać tkankę tłuszczową, a atmosfery na zajęciach nie da się opisać. W swoim wyposażeniu posiadamy 35 sztuk mat do ćwiczeń gimnastycznych, dlatego ćwiczenia przyswajamy miło i wygodnie. Zajęcia nigdy nie są takie same można przyjść w każdym momencie trwania kursu. Baw się! ruszaj! tańcz! trać kalorie!

Miejsce: Kutnowski Dom Kultury - nowa sala baletowa
Instruktor: Joanna Zielińska

Od 1 lipca zajęcia będą odbywały się w poniedziałki 19.30-20.30 oraz środy 19.00-20.00 zapraszamy serdecznie! miesięczny koszt zajęć: 2 razy w tygodniu - 40zł/miesiąc, 1 raz w tygodniu - 30zł/miesiąc
więcej informacji: www.sds.net.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE