Reklama

Drugi dzień kontroli w ubojni: Zarząd oszczędny w komentarzach [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Drugi dzień kontroli w ubojni: Zarząd oszczędny w komentarzach [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nie milkną echa wczorajszych działań służb na terenie kutnowskiej ubojni. Jak najwięcej informacji na ten temat starają się zdobyć media z całego kraju. Nam udało się porozmawiać z dyrektorem generalnym Pini Polonia, Haliną Osińską. Zakład póki co nie zamierza szerzej komentować całej sprawy.- W tej chwili jest jeszcze za wcześnie. Zakład funkcjonuje normalnie i to wszystko, co mogę teraz powiedzieć. Wczoraj wydaliśmy specjalne oświadczenie i ono jest w tej chwili naszym jedynym komentarzem - mówi Halina Osińska.Również Centralne Biuro Śledcze póki co nie komentuje wczorajszych działań w Kutnie. Na szczegółowe informacje poczekamy jeszcze kilkanaście godzin.- Dziś odbywają sie doprowadzenia do prokuratury. Więcej informacji przekażemy w czwartek rano - mówi kom. Agnieszka Hamelusz, rzecznik prasowy CBŚ.

Tymczasem dotarliśmy do obywateli Ukrainy, którzy są zatrudnieni w kutnowskim zakładzie. Jeden z nich w ubojni pracuje od 4 lat. W tej chwili przebywa w domu.

- Czekam na sygnał od kierownika, kiedy mam przyjść do pracy - mówi nam mężczyzna.

Przed kilkoma minutami otrzymaliśmy wiadomość z Państwowej Inspekcji Pracy dotyczącą wczorajszych działań na terenie kutnowskiej ubojni. Andrzej Świderski, okręgowy inspektor pracy mówi, że z uwagi na prowadzone czynności wyjaśniająco-kontrolne, udzielanie szczegółowych informacji dot. inspekcji nie jest w tej chwili możliwe.

- Potwierdzam, że wczoraj prowadziliśmy działania przy ul. Wschodniej 5. Na ten moment nie mogę udzielić więcej informacji. Szczegóły podamy za kilka tygodni - mówi Kamil Kałużny, rzecznik prasowy PiP w Łodzi.

Do tematu wrócimy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE