Reklama

Dziesiątki interwencji strażaków: od pożarów przez kolizje po zalane piwnice

Opublikowano:
Autor:

Dziesiątki interwencji strażaków: od pożarów przez kolizje po zalane piwnice - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miniony weekend nie należał do najspokojniejszych. Strażacy mieli pełne ręce roboty i od piątku odnotowali łącznie aż 23 wyjazdy - były to tylko drobne interwencje.

Niedziela przyniosła nam obfite opady deszczu, co dało się we znaki mieszkańcom głównie Żychlina i Miłonic. Straż kilkukrotnie interweniowała tam w celu wypompowania wody z piwnic - odnotowano 4 takie wyjazdy. Tego samego dnia na terenie Żychlina straż pożarna podejmowała kolejną interwencję dotyczącą kolizji. Osobówka uderzyła bowiem w drzewo. Na szczęście nie było osób poszkodowanych.

W sobotę również zgłoszeń od mieszkańców naszego powiatu nie brakowało. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie odnotowała wyjazdy - w tym również jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej - dotyczące usunięcia konaru drzewa w Dąbrowice, ugaszenia pożaru rżyska w miejsc. Władysławów i Wysoka Wielka czy usunięcia gniazda szerszeni i os, co miało miejsce na terenie Kutna, Żychlina i Pasieki. Na MOP-ie w Niedrzewiu doszło do kolejnego zdarzenia - tam palił się samochód osobowy. W Jukowie i Anielinie z kolei doszło do kolizji trzech samochodów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE