Reklama

Ferie z LEO 2015

Opublikowano:
Autor:

Ferie z LEO 2015 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z Kutna i okolic na FERIE ZIMOWE z LEO!!! Drodzy Rodzice, w ten wolny czas zapewnimy Waszym dzieciom profesjonalną opiekę i mnóstwo atrakcji.


LABORATORIUM PANA KLEKSA
Zapraszamy do barwnej przestrzeni „Laboratorium Pana Kleksa”. W inspirowanych twórczością Jana Brzechwy wnętrzach odbywają się cztery rodzaje zajęć edukacyjnych rozbudzających kreatywność i ciekawość świata najmłodszych.
1. "Pan Kleks w Kosmosie"
Wybierzemy się w niezapomnianą podróż statkiem KLEKSOLOT 11, który przeniesie młodych astronautów prosto na Księżyc. Postawimy pierwszy krok na srebrnym globie, wbijemy flagę Centrum Hewelianum oraz pobierzemy próbki księżycowego gruntu, które po powrocie na Ziemię zbadamy w KLEKSOLABiE.
2. "Kleksografia"
Ambroży Kleks zostawił dla dzieci list, który napisał specjalnym atramentem. Aby go rozszyfrować, należy poznać wszystkie tajemnice niewidzialnego atramentu. Zobaczymy atramentowe sztuczki oraz pobudzimy wyobraźnię rozpoznając kształty zwierząt w kolorowych kleksach.
3. "Ptasie plotki"
Motywem przewodnim zabawy jest wiersz Jana Brzechwy pt. „Ptasie plotki" zilustrowany animacją. Podczas zajęć nauczymy się rozpoznawać popularne w Polsce gatunki ptaków. Rozbudzimy kreatywność i wykorzystamy zdolności manualne dekorując ptaki.
4. "Podróże Pana Kleksa".
Ambroży Kleks był odkrywcą niezwykłych lądów, podróżował po krainach, których próżno szukać na Ziemi. A może jednak Bajdocja czy Abecja ukryte są na którymś z kontynentów? Zapraszamy w podróż po naszej planecie. Będziemy odkrywać lądy z wykorzystaniem piłek globusów, tworzyć własną kulę ziemską a na interaktywnej mapie szukać zebry, pingwina czy Wielkiego Muru Chińskiego.


OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 7.00 DO 19.00.
Zapraszamy dzieci w wieku od 3 lat wraz ze starszym rodzeństwem na zimowy pobyt w sali zabaw LEO. Nie zabraknie dobrej zabawy, gier i zajęć ruchowych oraz zabawy na konstrukcji zabawowej. Będziemy bawić się i uczyć przez zabawę. Zapewnimy dzieciakom zawody sportowe, zajęcia plastyczne, małe studio chemiczne, codzienne spacery, małe wycieczki, zabawy w Aquaparku, wyjścia do kina i wiele innych atrakcji, przez 2 tygodnie. Podczas ferii zimowych od 02.02.2015 do 13.02.2015 sala zabaw LEO otwarta będzie od 7:00 do 19:00, część animacyjna będzie trwała od 9:00 do 16:00. Dzieci pozostają pod stałą opieką animatorów od 7:00 do 19:00.


KARNET-zimowa promocja
Wpisowe- 25 zł - płatne jednorazowo, gwarantuje miejsce dziecka w placówce na okres ferii zimowych- dotyczy dzieci korzystających z bloku szkolnego i przedszkolnego.
W ramach ferii gwarantujemy opiekę w godzinach 7:00-19:00. Godziny pobytu dziecka ustalają sobie Państwo według własnych potrzeb. Karnety obowiązują od poniedziałku do piątku od 7.00-19.00. W weekendy za każdą godzinę pobytu opłata 10 zł/1h.
Dzieci przynoszą swoje pierwsze i drugie śniadanie lub podwieczorek w plecaczku.
Ciepły obiad zapewniamy dzieciom o godzinie 13.00 za dodatkową opłatą 8 zł/dziennie (zupa+drugie danie).


Kontakt:
Sala zabaw LEO, ul. Barlickiego 21, 99-300 Kutno
tel.505-072-744/603-490-093
www.leo-market.pl, www.facebook.com/LeoMarket
info@leo-market.pl


CENNIK-KARNETY
15godzin-100zł
25godzin-150zł
40godzin-200zł
60godzin- 300zł
70godzin- 350 zł
90godzin- 400zł
*dla rodzeństw dodatkowe rabaty

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE