Reklama

Festiwal hip-hopowy w Kutnie: Organizator prosi o pomoc i... mówi, kto może wystąpić!

Opublikowano:
Autor:

Festiwal hip-hopowy w Kutnie: Organizator prosi o pomoc i... mówi, kto może wystąpić! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwają zakrojone na szeroką skalę działania, by w tym roku w Kutnie odbyła się pierwsza edycja hip-hopowego festiwalu. Miałby się on nazywać Hip-Hop Rose Festiwal. Inicjator przedsięwzięcia, Przemysław Tobolczyk, zwraca się z prośbą do potencjalnych sponsorów o wsparcie imprezy. Organizator uchylił również rąbka tajemnicy jeśli chodzi o potencjalnych artystów mających wystąpić w Kutnie.

- To nie jest tak, że my chcemy coś wziąć i nie oferować nic w zamian. Mam kilka dosyć fajnych dla sponsorów wariantów – mówi w filmiku opublikowanym w sieci Przemysław Tobolczyk.

Do współpracy zaprasza każdego, kto chce dołożyć swoją cegiełkę do organizacji pierwszego Hip Hop Rose Kutno. Impreza miałaby się odbyć 31 sierpnia na terenach przy ul. Józefów 7. Z Przemysławem Tobolczykiem można kontaktować się mailowo ([email protected]) lub poprzez facebooka.

Kto może wystąpić w Kutnie? Jak mówi nam P. Tobolczyk, wszystko uzależnione jest od funduszy. W tej chwili prowadzone są rozmowy z Restem oraz Kafarem z Warszawy, Brygadą RR z Poznania, Dedisem z Mysłowic, a także lokalnymi artystami (Zbynio ADHD, PMR Robert Poter czy GRC Gracjan). Możliwe, że Kutno odwiedzi Hemp Gru lub Ekipa El Polako.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE