Reklama

Fuji wznowi pracę w styczniu

Opublikowano:
Autor:

Fuji wznowi pracę w styczniu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dzisiaj w Urzędzie Miasta Kutno odbyło się spotkanie przedstawicieli firmy Fuji Seal z Jackiem Boczkają, zastępcą Prezydenta Miasta. Szef Rady Nadzorczej Fuji Seal International, Hiroo Okazaki poinformował o podjętej decyzji o wznowieniu produkcji w zakładzie Fuji Seal w Kutnie. Zarówno pracownicy kutnowskiej fabryki, jak i całej Grupy Fuji Seal podejmują wszelkie działania niezbędne do rozpoczęcia produkcji jeszcze w tym miesiącu. W pierwszej kolejności uruchomiona zostanie linia do produkcji etykiet samoprzylepnych, która najmniej ucierpiała podczas pożaru w dniu 09 grudnia 2014 roku. Całkowite odbudowanie zdolności produkcyjnych powinno nastąpić w ciągu najbliższych 12 m-cy. W dalszej perspektywie firma przewiduje wzrost zatrudnienia oraz zwiększenie produkcji. Obecnie zakład zatrudnia ponad 300 pracowników.

Te bardzo pomyślne i optymistyczne informacje dla miasta z zadowoleniem przyjął Zastępca Prezydenta, który zadeklarował kontynuacje dotychczasowej współpracy i wsparcie w przyszłości.

Na ręce Zastępcy Prezydenta Miasta złożony został również list od Shigeko Okazaki, Prezesa i Dyrektora Wykonawczego Fuji Seal International. W liście tym dziękuje m.in. kutnowskim strażakom i policjantom za ogromny wysiłek włożony w ugaszenie pożaru i ustalenie przyczyn jego powstania.

Pani Prezes podziękowała również władzom samorządowym za wsparcie w dotychczasowej 10-letniej działalności firmy w Kutnie, co umożliwiło jej dynamiczny rozwój w tym czasie. Kutnowska fabryka jest obecnie głównym zakładem produkcyjnym Grupy Fuji Seal w Europie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE