Hurtap zwycięża w Krośniewicach

Hurtap zwycięża w Krośniewicach - Zdjęcie główne

Wydarzenia6 kwietnia, w hali sportowej w Krośniewicach drużyna Hurtapu Łęczyca zmierzyła się z Inpulsem Alpol Siemianowice. Zwyciężył Hurtap (5:2) (3:0) od początku meczu dyktując warunki siemianowiczanom. Pierwsze 10 minut to gra pozycyjna obu drużyn, z przewagą Hurtapu, który starał się atakować. Obronę Inpulsu po raz pierwszy rozmontował Mariusz Kaźmierczak w 11 minucie meczu. W 13 i 14 minucie dwa gole dołożył Krzysztof Jasiński. Wynik 3:0 utrzymał się do przerwy.

Hurtap, debiutujący w I lidze stworzył drużynę, która jest w stanie wygrać z każdym. Świadczą o tym ostatnie wyniki, 4 zwycięstwa z rzędu, w tym 2 na wyjazdach. Ostatnie zwycięstwo dało Hurtapowi awans na 6 miejsce w lidze. Następny mecz to szlagierowy pojedynek z Clearexem Chorzów, który odbędzie się w Krośniewicach 22 kwietnia.

Hurtap Łęczyca – Inpuls Alpol Siemianowice 5 : 2 (3-0)Każmierczak 2, Jasiński 2, Pawłowski – Krzywka, Pawełek.