Reklama

Reklama

"Jestem harcerzem", czyli zjazd Hufca ZHP Kutno

Opublikowano: sob, 21 lis 2015 12:18
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Centrum Organizacji Pozarządowych w Kutnie odbył się dziś Zjazd Hufca ZHP Kutno, w którym brali udział harcerze, instruktorzy oraz zaproszeni za spotkanie goście, wśród których zjawili się między innymi seniorzy kutnowskiego hufca oraz ksiądz Stanisław Pisarek.

Reklama

Oficjalną część dzisiejszego spotkania rozpoczęto poprzez odśpiewanie hymnu harcerskiego i wniesienie sztandaru Hufca ZHP Kutno. Komendantka - Agnieszka Ciesielska - powitała gości i przystąpiła do oficjalnej części zjazdu.

A. Ciesielska poprzez pokaz slajdów zaprezentowała osiągnięcia jakie przez okres ostatnich 4 lat udało się zdobyć jej podopiecznym. Dzisiejszy dzień był również okazją dla uczestników do składania kandydatur do wyborów na nowego komendanta. Każdy z członków ustępującej komendy przedstawił swoje sprawozdanie z mijającej kadencji, została również odczytana ocena Hufca ZHP Kutno, którą przygotowały władze chorągwi łódzkiej. Była to bardzo pozytywna ocena dla środowiska harcerzy.

Na spotkaniu zjawili się między innymi prezydent Zbigniew Wdowiak, wiceprezydent Jacek Boczkaja, prezes TPZK - Bożena Gajewska, Anna i Krzysztof Baranowscy. W ramach podziękowania za owocną współpracę i wsparcie udzielane harcerstwu przez miasto, jego przedstawiciele otrzymali z rąk komendanta symboliczną różę i kompas, który podobno wskazywać ma jego posiadaczom to, czego najbardziej pragną.

Nowym komendantem Hufca ZHP Kutno zostal podharcmistrz Krystian Olęncki, skarbnikiem hufca została przewodnik Agnieszka Gruszczyńska, zastępcą komendanta do spraw programowych - podharcmistrzyni Małgorzata Siedlecka, członkiem komendy do spraw organizacyjnych - przewodnik Paweł Żurawicz, członkiem komendy do spraw kształcenia i pracy z kadrą - podharcmistrzyni Anna Kamela, członek komendy Wiesław Aksman.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)