Reklama

Reklama

Już nie "WSGK". Kutnowska uczelnia otrzymała zgodę od ministra Czarnka

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: WSGK/Wikipedia

Już nie "WSGK". Kutnowska uczelnia otrzymała zgodę od ministra Czarnka - Zdjęcie główne

Kutnowska uczelnia otrzymała zgodę na zmianę nazwy | foto WSGK/Wikipedia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Po 23 latach swojej działalności, Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie oficjalnie zmienia nazwę. Uczelnia otrzymała zielone światło od ministra edukacji i nauki, Przemysława Czarnka.

Reklama

Po rozpatrzeniu wniosku WSGK z dnia 24 listopada 2021 r., szef resortu wyraził zgodę na zmianę nazwy uczelni na: Akademia Nauk Stosowanych Gospodarki Krajowej w Kutnie. Jak czytamy w piśmie, od niniejszej decyzji nie służy odwołanie, jednak strona niezadowolona z rozstrzygnięcia może zwrócić się do Ministra Edukacji i Nauki z wnioskiem o ponowne rozpatrzenie sprawy, w terminie 14 dni od dnia doręczenia niniejszej decyzji.

Kutnowska uczelnia mieści się przy ul. Lelewela 7, została założona w 1998 roku. Obecnie funkcjonuje tam sześć wydziałów: Wydział Nauk o Zdrowiu, Wydział Nauk Technicznych, Wydział Studiów Europejskich, Wydział Administracji i Nauk Społecznych, Wydział Zarządzania i Studiów Inżynierskich oraz Centrum doskonalenia kadr i nauczycieli. Więcej możecie dowiedzieć się tutaj - KLIK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy