KALS: Bez niespodzianek...

KALS: Bez niespodzianek... - Zdjęcie główne

WydarzeniaDzisiaj w hali sportowej SP nr 6 w Kutnie, rozegrano kolejne mecze w ramach KALS. W VI kolejce I ligi, tym razem niespodzianek nie było. Wicelider, AZS WSGK w trzech setach rozprawił się z LZS Kaszewy, Waleczne Pumy pokonały Rolpuch 3:1, a lider rozgrywek wygrał ze Staszicem (3:1).W II lidze (VII kolejka) – lider rozgrywek, Elgo Lighting Ind. pokonał Zryw Kutno, a LZS Krzyżanów przegrał po tie-breaku z Maliną Piątek, która dzięki temu zwycięstwu awansowała na czwarte miejsce w ligowej tabeli. Dwa mecze w VII kolejce rozegrało Gimnazjum Żychlin i nie ugrało nawet seta, przegrywając "do zera" z czołowymi drużynami II Ligi, GOKiS Łanięta i Marpapem.