Reklama

Kampania przeciwko przemocy: "Biała wstążka" w Kutnie

Opublikowano:
Autor:

Kampania przeciwko przemocy: "Biała wstążka" w Kutnie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W dniu 25 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Walki z Przemocą Wobec Kobiet. W tym dniu przeprowadzane są akcje i kampanie społeczne, mające na celu zwiększenie świadomości naszego społeczeństwa na problem przemocy wobec kobiet jak również wzmocnieniu lokalnych struktur przeciwdziałających przemocy w rodzinie oraz budowaniu powiązań pomiędzy lokalnymi i międzynarodowymi inicjatywami na rzecz powstrzymania przemocy wobec kobiet.

Kampania „Biała wstążka” jest ogólnoświatową inicjatywą społeczną skierowaną do mężczyzn. Zapoczątkowana została na początku lat 90-tych w Kanadzie, gdzie 100 tys. mężczyzn założyło białe wstążki, które od tego momentu stały się symbolem wspierania działań na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec kobiet.

W Kutnie marsz Białej Wstążki odbędzie się w dniu 20 listopada o godz. 10.00.


- Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału wszystkich mieszkańców naszego miasta. Marsz to jeden z elementów projektu “Kutno- miastem Mocy przeciwko przemocy!”, który jest realizowany w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” – Edycja 2018 i współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - zachęcają organizatorzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE