KS wywozi punkt z Łęczycy

Wydarzenia W ramach drugiej kolejki Łódzkiej Ligi Okręgowej drużyna KS Sand Bus Kutno zmierzyła się w spotkaniu wyjazdowym z Górnikiem 1956 Łęczyca. Mecz, pomimo kilku dobrych sytuacji z obu stron zakończył się bezbramkowym remisem. KS Sand Bus Kutno – Górnik 1956 Łęczyca 0-0 (0-0)

Pierwsza połowa spotkania to gra głównie w środku pola z lekką przewagą podopiecznych Sławomira Ryszkiewicza, którzy częściej gościli pod polem karnym rywali. Niestety żadna ze stworzonych akcji podbramkowych nie przyniosła upragnionego przez kibiców gola.

Po zmianie stron śmielej zaatakował Górnik, który w 59. minucie po atomowym strzale Bahrouna mógł objąć prowadzenie. Na szczęście dla KS-u piłka obiła tylko poprzeczkę. Sytuacja podziałała mobilizująco na zespół kutnowski, który ruszył do ataku, jednak ani Bartosz Kaczor, ani Piotr Michalski nie wykorzystali dogodnych sytuacji strzeleckich.

Ostatecznie po dosyć sennych dziewięćdziesięciu minutach KS bezbramkowo remisuje z Górnikiem i wywozi cenny punkt z trudnego terenu.

KS: P. Sobczak - Walczak (Michalski), Kaczor, Żemigała, Mucha (Łuczak), Grzegorek, Kierus (Wietrzyk), Jakubowski, Góralczyk, G. Sobczak, Ziemniak.