Reklama

Kupią samochód dla niepełnosprawnych

Opublikowano:
Autor:

Kupią samochód dla niepełnosprawnych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Z myślą o osobach niepełnosprawnych Urząd Gminy Kutno planuje zakup 9-osobowego samochodu. Ma on być w pełni przystosowany do przewozu 8 osób niepełnosprawnych.

Gmina Kutno zaprosiła do składania ofert cenowych. Szacunkowa wartość zamówienia nie przekracza kwoty 30 tys. euro, a obejmuje ono dostawę samochodu, który będzie mógł pomieścić łącznie 8 osób (plus kierowca) w tym jedną osobę na wózku inwalidzkim. Ponadto samochód musi być fabrycznie nowy oraz posiadać komplet dokumentów wymaganych do zarejestrowania.

Do najważniejszych wymagań, które musi spełniać pojazd, należą przesuwane do tyłu boczne drzwi, przeciwpoślizgowa wykładzina oraz szyny lub system grzybkowy do szybkiego montażu siedzeń i wózka inwalidzkiego, bezwładnościowe pasy bezpieczeństwa na siedzeniach z napinaczami oraz zagłówki, pasy do mocowania czy też najazdy aluminiowe z bieżnią przeciwpoślizgową.

Termin składania ofert mija 5 lipca o godz. 15:00. Można je składać zarówno w formie papierowej (zostawić w sekretariacie Urzędu Gminy) jak również w formie elektronicznej (przesłać e-mailem). Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Kryterium, jakim Gmina będzie się kierować przy wyborze, będzie najniższa oferowana cena.

Wszelkie niezbędne informacje znajdują się TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE