Reklama

Leroy Merlin inwestuje niedaleko Kutna. Powstaje największy magazyn w kraju

Opublikowano:
Autor:

Leroy Merlin inwestuje niedaleko Kutna. Powstaje największy magazyn w kraju - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ponad 123,6 tys. m kw, parking na 25 samochodów ciężarowych i 150 osobówek, do tego 160 doków i sześć bram. Niedaleko Kutna ruszyła budowa największego pod względem wielkości powierzchni obiektu dystrybucyjnego w Polsce.

- Wieloletnie starania podejmowane przez Gminę Piątek o rozpoczęcie inwestycji zaowocowały preludium konkretnych działań. Na terenach inwestycyjnych Łęka – Broników ruszyły właśnie prace na budową największej w Polsce hali magazynowej – informują władze Gminy Piątek na swojej stronie internetowej.

Rekordowy magazyn buduje Leroy Merlin. Na terenie gminy Piątek wybuduje go dla francuskiej sieci, spółka Panattoni Europe.

- Prace właśnie ruszyły. Jako pierwsze na teren budowy wkroczyły firmy, które stawiają pomieszczenia kontenerowe. Będą one stanowiły zaplecze techniczne dla firm budowlanych. Równolegle rozpoczęły się prace ziemne pod budowę fundamentów przyszłej hali – czytamy na stronie gminy.

Nowy magazyn Leroy Merlin będzie położony w odległości 2,5 km od węzła autostrady A1 Piątek - Stryków i 30 km od skrzyżowania A1 i A2. Będzie to kolejna wielka inwestycja w rejonie strykowskiego skrzyżowania autostrad. Wcześniej na tym obszarze swoje centra logistyczne i magazynowe ulokowały m.in. Raben, GLS, Arvato, Dachser, UPS, Castorama, Flextronics i Rossmann, Geis.

O tym, że w Kutnie powstanie market Leroy Merlin pisaliśmy TUTAJ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE