Reklama

Mapa piwnych rozkoszy - czego i gdzie skosztujemy w tym roku?

Opublikowano:
Autor:

Mapa piwnych rozkoszy - czego i gdzie skosztujemy w tym roku? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Spora część mieszkańców miasta nie może doczekać się chwili, kiedy wreszcie będzie mogła beztrosko zrelaksować się w osłoniętym od słońca ogródku, ze złotym trunkiem w ręce. Mamy dobrą wiadomość - ta chwila zbliża się nieuchronnie, bowiem ogródki gastronomiczne pojawią się na placu Piłsudskiego tuż przed majówką. Co będziemy mieć do dyspozycji w tym roku?

Będzie to niewątpliwie raj dla amatorów trunku z pianą na dwa palce - ten napój będzie królował na ogródkowych stołach.

W tym sezonie ogródków będzie sześć. Pierwszy z nich stanie po północnej stronie placu i będzie należał do Pizzerii 16, co oznacza, że oprócz napitku będzie można również coś zjeść.

Drugi pojawi się niemalże w centralnej części placu - tam na swoje piwa regionalne zaprosi Klubokawiarnia Alternatywa. Nie obejdzie się zapewne również bez innych atrakcji, jak choćby muzyka na żywo, której mogliśmy posłuchać w poprzednich latach.

Trzeci z ogródków będzie znajdował się pomiędzy przybytkiem Alternatywy a szaletem miejskim. Ten teren niestety jeszcze nie znalazł swojego najemcy i wciąż jest do wzięcia. O tym, ile kosztuje, jakie dokumenty należy złożyć oraz jakie są wymagania, pisaliśmy w artykule Ostatni ogródek gastronomiczny w centrum miasta wolny! Tak więc, jeśli ktoś się nie załapał, to jest jeszcze szansa na jego wynajęcie - kto pierwszy, ten lepszy!

Czwarty z ogródków w tym roku zagospodaruje pub Game Over. Jakie atrakcje przygotuje? Czy będzie można pograć w planszówki "pod chmurką"? Przekonamy się już w maju.

Dwa ostatnie ogródki - jeden znajdujący się najbliżej skrzyżowania ul. Zamenhofa i Berka Joselewicza, a drugi, który co roku pojawia się pod Pizzerią Jaśnie Pańską - będą należeć właśnie do tego lokalu.

Rozplanowanie wszystkich miejsc piwnej rozpusty przedstawiamy na poniższym obrazku:

Sezon ogródkowy będzie trwał równe 5 miesięcy - od maja do końca września, o ile pogoda dopisze. Jak Wam się podoba taki plan?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE