Reklama

Mila zamiast POLOmarketu. Pracownicy w Żychlinie boją się zmian

Opublikowano:
Autor:

Mila zamiast POLOmarketu. Pracownicy w Żychlinie boją się zmian - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia O zmianie nazwy marketów w Kutnie oraz Żychlinie już informowaliśmy. Szefostwo spółki, do której należy żychliński supermarket, przez zmianę nazwy zamierza wprowadzić sklepy jeszcze bardziej przyjazne dla swoich klientów. Ich zdaniem Mila przynieść ma poprawę jakości w stosunku do dobrze znanej sieci sklepów w całym kraju. Z tych zmian nie do końca zadowoleni są obecni pracownicy. Obawiają się bowiem, że w wyniku zmian będą musieli liczyć się z obniżeniem wynagrodzenia, bądź co gorsza stracą pracę.

- Pracuję tu już od prawie czterech lat. Nasze szefostwo zapewnia, że nie mamy się czym martwić, praca będzie w dalszym ciągu i nic się nie zmieni. Chodzą pogłoski, że o zatrudnienie nie muszą się martwić osoby z najdłuższym stażem oraz kierownicy. Jeden z kolegów, który pracuje od niedawna martwi się, że podczas zmiany przyniosą redukcję etatów i to na niego padnie. Ma rodzinę na utrzymaniu, a w Żychlinie o pracę jest trudno - mówi jeden z pracowników POLOmarketu, który prosi o zachowanie anonimowości.

Polityka zarządu spółki market-Detal jest niezrozumiała dla okolicznych mieszkańców. Zastanawiają się po co zmiany, skoro klienci są zadowoleni.

- Ten sklep oceniam bardzo dobrze. Obsługa jest bardzo miła, zawsze potrafi fachowo doradzić i pomóc. Nie zdarzyło mi się jeszcze kupić czegoś nieświeżego. Uważam, że oferta jest nawet bardziej niż wystarczająca i lepiej już być nie może - mówi Czesław Pawłowski, żychlinian.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE