MKS gromi na inaugurację

MKS gromi na inaugurację - Zdjęcie główne

Wydarzenia[img:6206]MKS Kutno rozbił 7:0 (2:0) rezerwy Sokoła Aleksandrów w meczu inaugurującym rundę wiosenną V ligi łódzkiej.Od pierwszych minut meczu kutnianie zyskali optyczną przewagę i raz po raz atakowali bramkę gości. Szczęścia próbowali Mariusz Jakubowski oraz Sylwester Płacheta, ale piłka minimalnie mijała słupki.Dopiero po około trzydziestu minutach Mariusz Jakubowski zdobył pierwszą w tej rundzie bramkę dla MKS. Dwie minuty później drugiego gola dołożył Mariusz Jaśkiewicz i z trybun można było usłyszeć chóralne śpiewy.[img:6207] [img:6208] [img:6209]Więcej zdjęć na stronie MKS Kutno | MKS - Sokół okiem kibica

[img:6224][img:6225][img:6220]

W 37 minucie doszło do kuriozalnej sytuacji. Sędzia główny ... zakończył pierwszą połowę przed czasem. Dopiero po chwili zawahania wznowił grę, a swoją pomyłkę tłumaczył niesprawnym zegarkiem ...

Piłkarze wznowili grę, jednak do końca pierwszej połowy już nic się nie działo iwynik do przerwy to 2:0 dla "żółto-niebieskich".

Druga połowa dzisiejszego spotkania to popis piłkarzy jak i kibiców, którzy bardzo dobrze dopingowali swoją drużynę.

"Miejscy" rozwiązali worek z bramkami w 61 minucie, kiedy swojego drugiego gola zdobył Mariusz Jakubowski. Cztery minuty później trafienie dołożył Sylwester Płacheta, a w 67 minucie również swoją drugą bramkę strzelił Mariusz Jaśkiewicz.

W 78 minucie bramkę zdobył niezawodny Michał Rosiak, a dwie minuty później wynik na 7 : 0 ustalił Sylwester Płacheta. Po meczu piłkarze przybli symboliczną "piątkę" z kibicami za dobry doping, a kibice podziękowali za wyśmienity wynik.

W dzisiejszym meczu goście nie istnieli na boisku, a warunki przez całe spotkanie dyktował MKS Kutno. Bardzo cieszy skuteczność naszej drużyny oraz "gra na zero" z bądź co bądź czołową drużyną V ligi. Wszyscy zawodnicy zagrali bardzo dobrze, za co im dziękujemy i prosimy o więcej !! IV liga, IV liga MKS !!

MKS Kutno - Sokół II Aleksandrów 7:0 (2:0)

1:0 Mariusz Jakubowski (29 min.)
2:0 Mariusz Jaśkiewicz (31 min.)
3:0 Mariusz Jakubowski(61 min.)
4:0 Sylwester Płacheta (65 min.)
5:0 Mariusz Jaśkiewicz (67 min.)
6:0 Michał Rosiak (78 min.)
7:0 Sylwester Płacheta (80 min.)

MKS Kutno : Kamiński - Ocetek (68' Panek), Kaczor, Piotr Kudelski, Karczewski - Więcek, Jakubowski, Jaśkiewicz (80' Marek Kowalski), Grzegorek (75' Piotr Michalski) - Rosiak, Płacheta