MKS Kutno - Orzeł Łódź 6:2 (4:1)

MKS Kutno - Orzeł Łódź 6:2 (4:1) - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno wygrał dziś 6:2 (4:1) z Orłem Łódź i nadal przewodzi w tabeli V ligi z trzypunktową przewagą nad Zawiszą Rzgów.Przez całe dziewięćdziesiąt minut meczu przewagę mieli "żółto-niebiescy", którzy dzisiejszym zwycięstwem "zmazali plamę" za ostatnią stratę punktów z Maliną Piątek.Festiwal strzelecki w 8 minucie meczu rozpoczął Michał Rosiak, który strzałem głową pokonał bramkarza Orła. Trzynaście minut później na 2:0 podwyższył Sylwester Płacheta.

Goście w 26 minucie zdobyli kontaktową bramkę i uwierzyli, że można wyrwać liderowi 3 punkty. Ich nadzieje rozwiali jednak kolejno Mariusz Jakubowski (30 min.) oraz Sylwester Płacheta (40 min.), który ustalił wynik pierwszej połowy na 4:1.

Drugie czterdzieści pięć minut również należało do "żółto-niebieskich", którzy raz po raz atakowali bramkę Orła Łódź. Niespodziewanie w 67 minucie drugiego gola dla Orła zdobył ponownie Łukasz Wieteska.

Później gole padały tylko do bramki gości. Najpierw w 72 minucie samobójczą bramkę strzelili łodzianie (po strzale Andrzeja Grzegorka), a pięć minut przed końcem meczu wynik ustalił Sylwester Płacheta, który zdobył hat-tricka.

1:0 Michał Rosiak (8 min.)
2:0 Sylwester Płacheta (21 min.)
2:1 Łukasz Wieteska (26 min.)
3:1 Mariusz Jakubowski (30 min.)
4:1 Sylwester Płacheta (40 min.)
4:2 Łukasz Wieteska (67 min.)
5:2 samobójcza (72 min.)
6:2 Sylwester Płacheta (85 min.)

MKS Kutno : Kamiński - Ocetek (68' Karczewski), Rafał Puścian (75' Piotr Michalski), Piotr Kudelski, Panek (82' Maśliński) - Więcek, Jakubowski, Jaśkiewicz (56' Łucki), Grzegorek - Płacheta, Rosiak