MKS znów gromi !!

MKS znów gromi !! - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno rozgromił dziś na wyjeździe LKS Różycę 5:0 (1:0) i nadal zajmuje fotel lidera V ligi łódzkiej.Bramki dla kutnowskiej drużyny zdobyli : 2 Michał Rosiak, Paweł Ocetek, Sylwester Płacheta i Mariusz Jakubowski.W pierwszej połowie "żółto-niebieskim" nie szło najlepiej, co głównie spowodowane było twardą nawierzchnią boiska.

Gospodarze od samego początku cofnęli się na swoją połowę i spokojnie rozgrywali piłkę przetrzymując ją jak najdłużej. MKS stwarzał sobie dużo sytuacji podbramkowych, lecz dobrze spisywał się bramkarz miejscowych.

Dopiero w 45 minucie ładnym strzałem głową popisał się Paweł Ocetek i goalkeeper LKS musiał wyjmować piłkę z siatki.

Po przerwie na boisku istniał tylko i wyłącznie MKS Kutno, który zdobył 4 gole i pozbawił gospodarzy złudzień na zdobycie chociażby jednego punktu. Bardzo widoczne było dobre przygotowanie fizyczne kutnian, którzy "zabiegali" piłkarzy Różycy.

Bardzo dobry mecz w MKS rozegrał Rafał Puścian (18 lat), który zadebiutował w seniorskiej drużynie z Kutna. Gratulujemy i życzymy dynamicznego rozwoju kariery.

LKS Różyca - MKS Kutno 0:5

0:1 Paweł Ocetek
0:2 Mariusz Jakubowski
0:3 Michał Rosiak
0:4 Sylwester Płacheta
0:5 Michał Rosiak