Niespodziewana porażka

Niespodziewana porażka - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno niespodziewanie przegrał 2:3 (0:2), (0:0), (2:1) z Błękitnymi Gąbin. Mecz trwał 3 x 30 minut.Spotkanie rozegrano przy ul. Oziębłowskiego w kilkustopniowym mrozie, a na płycie boiska zalegał śnieg oraz lód.Wynik meczu został rozstrzygnięty już podczas pierwszych dwóch kwadransów. Wtedy to Błękitni strzelili kutnianom dwie bramki, choć gdyby nie wspaniałe interwencje Pawła Klekowickiego wynik mógł być wyższy.

W drugiej kwarcie lekką przewagę mieli nasi piłkarze, lecz nic nie wynikało z ich nieporadnych ataków i goście nadal prowadzili 0:2. W trzeciej odsłonie na boisku pojawiły się rezerwy MKS Kutno, które zagrały o wiele skuteczniej od podstawowych graczy. Kutnianie zdobyli dwie bramki po strzałach Marcina Górczyńskiego, a ponieważ Błękitni zdobyli jeszcze jedną bramkę, mecz zakończył się zwycięstwem gości 3:2.

Żaden czynnik nie może usprawiedliwić tak słabej postawy MKS w tym spotkaniu. Miejmy jednak nadzieję, że to tylko "wypadek przy pracy".

MKS Kutno - Błękitni Gąbin 2:3 (0:2, 0:0, 2:1)

MKS Kutno : Klekowicki - Ocetek, Tomasz Kowalski (30' Masliński), Piotr Kudelski, Karczewski - Jakubowski, Jaśkiewicz, Piotr Michalski (30' Marek Kowalski), Więcek - Rosiak, Łukasz Górczyński (30' Panek)

W trzeciej części grali : Urbański, Maśliński, Tobiasz Puścian, Saganiak, Walczak, Burdak, Łucki, Marcin Górczyński, Michał Michalski, Pilarski oraz Dymkiewicz.