Reklama

Nowa sekretarz w Bedlnie - została nią była starosta

Opublikowano:
Autor:

Nowa sekretarz w Bedlnie - została nią była starosta  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Była starosta i radna powiatu kutnowskiego - Mirosława Gal-Grabowska, obejmie stanowisko sekretarza Gminy Bedlno. Nowo wybrana urzędniczka pokonała troje kontrkandydatów, którzy gotowi byli objąć tę funkcję.

W wyniku zakończenia procedury naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze Sekretarz Gminy, informuje się, iż w odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęły do urzędu w terminie do 14 grudnia 2018 roku cztery oferty. Po wstępnej ocenie spełniania wymagań formalnych i merytorycznych złożonych dokumentów trzej kandydaci zostali zakwalifikowani do dalszego postępowania. W wyniku przeprowadzonych w dniu 21 grudnia 2018roku rozmów kwalifikacyjnych Komisja wyłoniła na Sekretarz Gminy w Bedlnie Mirosławę Gal-Grabowską.

- Oferta złożona przez kandydatkę spełniała wszystkie wymogi formalne i merytoryczne określone w ogłoszeniu o naborze. W wyniku rozmowy kwalifikacyjnej Komisja uznała, iż kandydatka posiada wiedzę z zakresu przyszłego stanowiska i zdaniem komisji jest odpowiednią osoba na powyższe stanowisko - czytamy w uzasadnieniu.

Kandydatura w/w oceniona została przez członków komisji pozytywnie.

Postępowanie w ramach naboru przeprowadziła Komisja Konkursowa w składzie:

- Przewodniczący komisji - Józef Ignaczewski

- Sekretarz komisji – Teresa Wawer

- Członek komisji – Anna Ratajczyk.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE