Old Boys, Starter i cała reszta

Old Boys, Starter i cała reszta - Zdjęcie główne

WydarzeniaOkoło 500-600 osób przybyło dziś na zakończenie KAHLPN, niewątpliwie najbardziej popularnej z amatorskich lig, które odbyło się w sali sportowej, przy SP nr 1 w Kutnie. Rozpoczęcie ligi zaczęlo się od minuty ciszy, na cześć tragicznie zmarłego podczas rozgrywek, Czesława Lichoty.Potem w towarzyskim spotkaniu zmierzyły się reprezentacje I i II ligi. Po twardej i wyrównanej grze lepsi okazali się pierwszoligowcy wygrywając to spotkanie 7:5. Po meczu uhonorowano wszystkie drużyny oraz najlepszych zawodników lig. Przypomnijmy że na podium stanęły ekipy: Old Boys, AKS Starter i MOSiR/Stalex, a do I ligi awansowały: Referees, Libero II i Omega.

Najlepszym bramkarzem I ligi został Rafał Olczak z Old Boys, w drugiej lidze w tej kategorii zwyciężył Krzysztof Lewandowski z Getbol „Tiger”. Najlepszym zawodnikiem w I-szo ligowych rozgrywkach został Michał Janakowski, któremu w udziale przypadła również „korona” króla strzelców. Najlepszy zawodnik II ligi to Michał Gajda z Referees, a królem strzelców został Adrian Tomczyk z Energy 2000.

Organizatorem ligi był MOSiR w Kutnie, nagrody dla wszystkich drużyn i najlepszych zawodnikow wręczali Przewodniczący Rady Miasta, Jacek Sikora, wiceprezydent Kutna, Zbigniew Wdowiak oraz dyrektor MOSiR Paweł Ślęzak.

Reprezentacja I ligi – Reprezentacja II ligi 7:5 (2:3,4:2,1:0) bramki: 0:1 Bartłomiejczak, 1:1 Krzemieniewski, 2:1 Lebociński, 2:2 Marciniak, 2:3 Rzymski, 3:3 Janakowski, 4:3 Krzemieniewski, 5:3 Krzemieniewski, 6:3 Pawlak, 6:4 Marciniak, 6:5 Tomczyk, 7:5 Wlaziński. Spotkanie komentował Jerzy Papiewski.

Tłumy na trybunach, podbramkowe sytuacje, a w przerwie meczu konkursy dla publiczności.