Pechowe siedem minut MKS

Pechowe siedem minut MKS - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno przegrał na wyjeździe z drugoligową Elaną Toruń 1:4 (1:1)."Miejscy" objęli prowadzenie po samobójczej bramce ArkadiuszaCzarneckiego.W środowym sparingu trener Paweł Ślęzakwystawił niemalże najsilniejszą jedenastkę. Na ławce rezerwowych usiadłjedynie Michał Rosiak, którego miejsce zajął Rafał Jankowski. Dla"Jankesa" był to szczególny mecz, bowiem w sezonie 2007/08reprezentował barwy Elany Toruń.

Spotkanie rozpoczęło sięznakomicie dla kutnian, bowiem po dziesięciu minutach prowadzili już1:0. W pole karne Elany zacentrował Rafał Kubiak, a Arkadiusz Czarneckitak niefortunnie odbił futbolówkę, że ta wpadła do siatkidrugoligowców. Pomimo niezłej gry drużyny z Kutna w pierwszej połowie,gospodarze jeszcze przed przerwą zdołali doprowadzić do remisu. W 43.minucie Michała Sokołowicza pokonał Łukasz Grube.

Po przerwie"Miejscy" dzielnie dotrzymywali kroku silnemu drugoligowcowi. Niestetyw samej końcówce opadli z sił i w ciągu siedmiu minut stracili trzybramki. W 82. minucie na 2:1 dla Elany strzelił Karol Bilski, zaśpóźniej swoje dwa trafienia dołożył Arkadiusz Czarnecki, były zawodnikLecha Poznań.

Elana Toruń - MKS Kutno 4:1 (1:1)
0:1 Arkadiusz Czarnecki 6 min.
1:1 Łukasz Grube 43 min.
2:1 Karol Bilski 82 min.
3:1 Arkadiusz Czarnecki 85 min.
4:1 Arkadiusz Czarnecki 89 min. (karny)

Elana Toruń: Kryszak - Woroniecki, Czarnecki (66 Chyła), Świderek, Pilarski, Chyła(57 Wieczyński), Rackiewicz, Wieczyński (46 Więckowski), Domżalski,Grube (75 Czarnecki), Bilski (83 Grube)

MKS Kutno: Sokołowicz - Kaczor (Panek), Dopierała, Znyk, Gawlik (Bartczak) -Grzybowski (Konrad Bolimowski), Jakubowski, Kubiak, Czajkowski(Sobczak) - Płacheta (Rosiak), Jankowski (Piotr Michalski)

Więcej informacji i codzienne relacje z przygotowań MKS do rundy wiosennej tylko na www.mks.kutno.net.pl!